Чому любовна історія Амаль Клуні надихає жінок у всьому світі

1503

Навіть у сучасному суспільстві багато хто продовжує вірити у стереотип про незаміжніх жінок, які переступили вікову межу у 35–40 років. «Скільки ти в дівках залишатимешся?» – читається питання в очах старших родичів та суспільства. Однак давно настав час позбутися подібних думок і страху залишитися «старою дівою». Пара Амаль та Джорджа Клуні показує, що свою половинку можна зустріти не в 18 і не в 20 років, а набагато пізніше. Амаль уже й не сподівалася, що знайде таке сильне щире і взаємне кохання.

Як пара Амаль та Джорджа Клуні довела, що пізній шлюб – це нормально

Незаміжнім жінкам зовсім не потрібно почуватися обділеними та нещасними у будь-якому віці. Добре, що в сучасному світі до цього ставляться вже не так категорично. Жінки не поспішають виходити заміж та народжувати дітей. Багато хто воліє відразу побудувати кар’єру, хтось вибирає подорожі та саморозвиток. Є й ті, хто примудряється знаходити баланс між багатьма сферами життя, що є дуже цінним. Проте залишилися ще люди, які косо дивляться на про старих дів.

Якщо раптом у тебе є побоювання та сумніви щодо цього, просто прочитай історію Амаль Клуні. На неї теж довго вішали незавидний ярлик старої діви. Проте Амаль, знаменитий юрист ліванського походження, здобула щастя у шлюбі шанувальникам на радість і заздрісникам на зло. Амаль, як вона сама вважає, пізно зустріла своє кохання. Однак зараз вона зрозуміла, що даремно переживала з цього приводу.

Джордж і Амаль Клуні познайомилися, коли останній було 35 років. Юрист зізнається, що на той час вона вже змирилася з думкою, що так і буде одна. Але у долі з цього приводу були свої плани. У Амаль і Джорджа почалися романтичні відносини. Вони ховалися від усіх у квартирі Амаль у Лондоні.

Читайте також:  Що тримає Галкіна та Пугачову разом уже понад 20 років

Амаль зізналася одного разу на церемонії вручення премії AFI Life Achievement Award: “Дуже скоро мені стало здаватися, що б не трапилося, я ніколи не захочу бути ні з ким іншим”. До речі, під час промови Амаль Джордж мало не розплакався — очі були на мокрому місці. Тож не дивно, адже Амаль підібрала дуже зворушливі слова, які присвятила своєму чоловікові.

Стара діва і затятий холостяк

Якщо за Амаль до заміжжя закріпився статус старої діви, то Джорджа Клуні вважали затятим холостяком. Коли актор зустрів Амаль, йому було 52. Шанувальники свято вірили, що жодна жінка не здатна вкрасти серце кумира. Фанати помилялися, адже Амаль це вдалось.

Джордж та Амаль у шлюбі з 2014 року. За цей час вони не розгубили почуттів, які відчували один до одного на початку відносин. Навпаки їхнє кохання навіть стало міцнішим. Амаль зізнається, що коли вона почала зустрічатися з Джорджем, вона була від нього без розуму. «Я не могла спати, коли ми були в розлуці, і мені казали, що я по-особливому усміхалася і нахиляла голову, коли читала його текстові повідомлення або листи, які він ховав у моїй сумці», – Каже Амаль. Також знаменитість додає, що все це залишилося незмінним навіть за багато років.

Амаль не просто любить свого чоловіка. Він викликає у неї непідробне захоплення. Крім того, жінка зізнається, що навіть зараз вона тане від посмішки чоловіка. «Те, що я знайшла з Джорджем, — це велике кохання, в яке я завжди вірила», – ділиться Амаль. Зазначимо також, що у пари є двоє чудових дітей: Олександр та Елла. Амаль Клуні зізнається, що найприємніше для неї видовище – це Джордж та діти, які проводять час разом.

Читайте також:  Чи був роман між Андрієм Данилком та його сценічною «мамою» Інною Білоконь

Як бачиш, пара Джорджа та Амаль познайомилася не в юному віці. Але це не завадило їм збудувати міцну родину. То що може не варто вішати на жінок, як і на чоловіків, якісь ярлики?

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я