Дженніфер Лопес і Бен Аффлек готуються стати батьками

292
Дженніфер Лопес і Бен Аффлек

Як повідомляють інсайдери, Лопес і Аффлек готуються стати батьками. Така новина може збентежити навіть відданих фанатів зіркового подружжя. Адже, як відомо, у кожного з них є спадкоємці від попередніх шлюбів. Але що ж тоді стало причиною таких думок і чому в Мережі це рішення пари охрестили компромісом.

Лопес і Аффлек готуються стати батьками

Ні для кого не секрет, що квітень 2021 року став переломним у житті тих, хто активно стежив за життям Дженніфер Лопес і Бена Аффлека. Адже багато шанувальників і через роки не втрачали надії на возз’єднання однієї з найкрасивіших пар Голлівуду. І ось, через 17 років, фанати все ж дочекалися продовження їхніх стосунків.

Дженніфер Лопес і Бен Аффлек

Безумовно, спочатку все це нагадувало не більше ніж вдалий піар-хід. Все ж про Лопес і Аффлека почали говорити мало не з кожної праски. На жаль для всіх хейтерів, вже незабаром знаменитості стали разом з’являтися на різних заходах. Пізніше на безіменному пальці співачки побачили каблучку для заручин з величезним діамантом. А в липні 2022 року вони зіграли весілля.

Здається, все це нагадує одну з тих мелодрам, які так люблять глядача, чи не так? Але чи буде хеппі-енд? Питання можна назвати риторичним. Адже тобі напевно траплялося бачити чергові сварки героїв нашого матеріалу. Однак, як би там не було, цілком імовірно, що на нас очікує саме позитивне завершення історії.

Час іти на поступки

Річ у тім, що Лопес і Аффлек готуються стати батьками. Наполягла на ще одному спадкоємці, як неважко здогадатися, саме Дженніфер. Бен, зі слів інсайдерів, вельми неохоче погодився на бажання коханої обзавестися спільною дитиною. Що цікаво, актор наразі вже виховує двох дочок і сина від шлюбу з Дженніфер Гарнер. У Джей Ло ж син і дочка.

Читайте також:  Працювала барменом, а стала акторкою з мільйонним статком. Життя Сандри Буллок

Дженніфер Лопес і Бен Аффлек

«Вона насідала на нього, поки він не погодився. Бен був повністю щасливий з їхньою змішаною сім’єю. Але він любить дітей. Тому й погодився завести ще одну дитину. Зрештою, він хоче, щоб Дженніфер була щаслива“, – поділилися інсайдери в розмові з журналістами.

Водночас деякі користувачі Мережі припускають, що річ не тільки в тому, щоб Джей Ло була щаслива. Цілком імовірно, що ми маємо справу з черговим компромісом у цих стосунках. Бачиш, не так давно піти на поступки довелося Лопес. Вона наполягала на переїзді в затишне сімейне гніздечко. Однак Аффлек відмовився, щоб бути ближче до своїх дітей і проводити з ними вільний час. Тепер же, судячи з усього, на поступки пішов і сам Бен.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я