Як зрада Жерара Піке проклала Шакірі дорогу до Книги рекордів Гіннеса

60

Свіжий рекорд Шакіри сьогодні обговорює уся Латинська Америка. Бачиш, танцювальний трек, випущений співачкою як своєрідна творча помста Жерару Піке, несподівано для всіх встановив одразу 14 світових рекордів! Завдяки цій композиції Шакіра навіть примудрилася потрапити до Книги рекордів Гіннеса! Але в інтерв’ю з Джиммі Феллоном латиноамериканська знаменитість стверджує, що це для неї не є настільки важливим. «Набагато важливіше виявилося сестринство, частиною якого я стала», – Відверто Шакіра!

Несподіваний рекорд Шакіри

Зрада Жерара

Шакіра та Жерар Піке розлучилися 2 червня 2022 року. Але огидні подробиці про зради іспанського футболіста спливають досі. Співачка практично відразу дізналася, що лише Кларою Чіа Марті, останньою пасією Піке, справа не обмежувалася. Виявляється, Жерар зраджував коханій весь час, поки перебував у стосунках.

Більше того, про те, що відбувається, знали практично всі родичі та друзі спортсмена. А дехто, подібний до матері Піке, ще й активно покривав ловеласа перед Шакірою. Подейкують навіть, що свекруха співачки від початку незлюбила невістку і практично прямим текстом підбивала сина ходити ліворуч.

Життя після розлучення

Сам Піке після розриву із Шакірою ходить гоголем. Жерар відкрито гуляє вуличками рідної Барселони пліч-о-пліч з Кларою Чіа Марті і виразить у відповідь на претензії колишньої коханої. Втім, зовсім безтурботно насолоджуватися життям футболістові не дають розлючені фанати співачки. А таких у Барселоні повно!

Шакіра ж після розлучення зі зрадником з головою поринула у творчість. Музика стала для виконавиці та способом впоратися з болем, та можливістю виплеснути своє обурення у пісенній формі. Той самий танцювальний трек «Music Sessions, Vol. 53», наприклад, став своєрідною «музичною помстою» Шакіри Піке.

Несподіваний успіх

Втім, виконавиця зовсім не розраховувала, що її витвір виявиться настільки популярним! Крик душі Шакіри встановив одразу 14 світових рекордів. Тепер на музикантку чекають з розкритими обіймами представники Книги рекордів Гіннесса. Як би там не було, успіх радує співачку набагато менше, ніж реакція шанувальників.

Читайте також:  Чому друзі проти стосунків Шакіри з актором, який молодший на 16 років

В інтерв’ю з Джиммі Феллоном красуня відверто говорить: «Створення цього треку стало для мене у здоровий спосіб випустити свої емоції». «Крім того, я вразилася, усвідомивши, що знайшла серед фанатів ціле сестринство жінок, що думають і відчувають подібно до мене. Спочатку пісню я писала для себе. Тепер вона стала голосом кожної жінки з мого сестринства!»

Як би там не було, лише можна стверджувати з упевненістю. Тепер Шакіра почувається набагато краще, ніж у перші місяці після розставання з Піке. Замість піти в загул співачка вирішила присвятити себе творчості та дітям. І не прогадала! «Тепер я знову почуваюся повноцінною», – Підсумувала красуня. Гідні дії гідної людини!

Фото на прев’ю Gettyimages

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я