Чому Анджеліна Джолі так прагне поговорити з новою дівчиною Бреда Пітта

164

На думку журналістів, Інес де Рамон, нова дівчина Бреда Пітта, має всі шанси незабаром. стати дружиною актора. Так, Інес та Бред почали зустрічатися лише у листопаді 2022 року, але, якщо вірити друзям актора, у цієї пари зараз уже все серйозно. Нещодавно стало відомо, що Пітт навіть познайомив кохану зі своїми дітьми! Є втім і ті, кого сильно насторожує швидкість відносин Бредом і Інес, що вибудовуються. А перша серед скептиків — не хтось інший, як колишня дружина артиста, Анджеліна Джолі!

Нова дівчина Бреда Пітта та думка Анджеліни Джолі

Історія Інес де Рамон

Фітнес-тренер Інес де Рамон відома світу в першу чергу як колишня дружина актора Пола Уеслі. З Уеслі, зіркою «Щоденників вампіра», Інес побралася у 2019 році. А в 2022 році публіці стало відомо, що подружжя розлучилося. Втім, на розлучення Уеслі подав лише у лютому 2023 року.

Якщо вірити друзям пари, стосунки Інес та Пола накрилися мідним тазом ще влітку 2022 року. А восени де Рамон звела знайомство з Пітт. Спільну мову актор та фітнес-тренер знайшли миттєво. Зрештою, кому як не Бред знати все про складні розставання! Приятелі Пітта кажуть, що з листопада парочка стала нерозлучною.

Нова любов

Після знайомства Інес із дітьми актора публіці стало зрозуміло, що де Рамон плавно рухається до статусу місіс Пітт. Підлога Візлі, до речі, нічого проти цього не має. Навпаки, зірка «Щоденників вампіра» переконливо попросив залишити і його, і Інес у спокої. А причиною їхнього розставання назвав «непримиренні розбіжності».

Пітт же, якщо вірити близьким актора, знайшов у новій дівчині все те, що не міг знайти в Енджі. Один із приятелів Бреда свідчить: «Відносини з Джолі були постійним випробуванням на міцність. А Інес зовсім інша. У ній немає цієї нескінченної драми, вона дуже стримана». За словами друзів Пітта, артист нарешті щасливий і йому абсолютно начхати, що про нього думає Енджі.

Читайте також:  Анджеліна Джолі звинувачує колишнього чоловіка у шахрайстві

Реакція Джолі

А ось колишня дружина Бреда, навпаки, готова на все, щоб внести корективи в ситуацію, що склалася. «Нові відносини Пітта для неї – хвора тема», – стверджують анонімні джерела. «Енджі збирається взяти ситуацію під контроль, відсиджуватися в тіні не хоче. Дуже сподівається зустрітися з Інес тет-а-тет!»

Судячи з наданої преси інформації, Анджеліна має намір розповісти де Рамон свою версію історії розставання з Пітом. Так, мовляв, Інес зможе скласти справді незалежну думку про те, що сталося. Якщо вірити Енджі, актрисою рухає насамперед занепокоєння за долю нової коханої колишнього.

Шанувальники актриси не на жарт стурбовані. З одного боку, нові відносини Пітта дійсно розвиваються надто швидко, та й різниця у віці між 59-річним Бредом та 29-річною Інесом серйозна. З іншого ж, поведінка Джолі не вкладається у жодні рамки. Мало хто вірить у щиру занепокоєння Енджі про долю де Рамона. Люди побоюються, що Анджеліна «зациклилася» на колишньому. А це ні до чого хорошого привести не може.

Фото на прев’ю Gettyimages

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я