Як Кіану Рівз відреагував, що на його честь назвали бактерію

345

Дотепний сюрприз для Кіана Рівза підготували вчені з Інституту досліджень натуральних продуктів та біології інфекцій імені Лейбніца, що в Німеччині. Об’єкт їх досліджень боротьба з небезпечними для здоров’я людини грибками. Німецькі фахівці довго працювали над бактерією, здатною якісно ліквідувати сіру гниль. А коли дослідження експертів увінчалися успіхом, німці не придумали нічого кращого, ніж назвати свій витвір на честь популярного артиста!

Оригінальний сюрприз для Кіану Рівза

Суть проблеми

З сірою гниллю стикався практично кожен городник. Люди, які мешкають у приватних будинках, теж періодично бувають змушені займатися ліквідацією непомітно розрослої десь у підвалі колонії грибка. Ця інфекція вкрай шкідлива і дуже небезпечна як для нас, так і для наших рослин і домашніх вихованців.

Німецькі фахівці підійшли до питання ліквідації сірої гнилі з розумом. Замість того, щоб «глушити» проблему отрутами, вчені вирішили вивести мікроорганізм, здатний полювати на шкідливий грибок. І зрештою досягли успіху! Результати лабораторних досліджень показали, що виведена німцями бактерія-фунгіцид розбирається із сірою гниллю на ура.

https://ua.depositphotos.com/185817504/stock-photo-selective-focus-scientists-medical-masks.html

Питання назви

Експерти недовго думали над назвою свого продукту. Чи бачиш, у дослідному колективі вистачало фанатів Кіану Рівза. Адже практично кожен із персонажів, у яких колись втілювався на знімальному майданчику актор, чудово вмів знищувати абсолютно будь-яких ворогів.

Так уже склалося, що і бунтар Нео з «Матриці», і похмурий Джон Вік з однойменного фільму, і навіть саркастичний екзорцист Джон Костянтин спеціалізувалися на максимально ефективної нейтралізації ворогів. Тому німці вирішили не переускладнювати ситуацію. Відкриття вчених отримало назву «Кіануміцин»!

Жарт, який вийшов з-під контролю

Якщо пам’ятаєш, Кіану Рівза поважають не лише за скромність та чесність, а й за абсолютний імунітет до «зоряної хвороби». Актор спілкується з шанувальниками на рівних, а ті відповідають йому щирою любов’ю та відданістю. Зрозуміло, жарт з кіануміцином не міг пройти повз фанатів Рівза. Люди швидко розповіли артистові про відкриття німецьких вчених!

Читайте також:  Який би вигляд мали зірки, якби вони були Барбі та Кеном

Якийсь пихатий голлівудський небожитель на місці Рівза зчинив би страшний скандал. Кіану ж лише поаплодував винахідливості своїх німецьких шанувальників Сюрприз для Кіану Рівза однозначно вдався: актор передав фахівцям, що зворушать їхню відданість і гідно оцінив посвяту.

У артиста знайшлося лише одне напівжартівливе зауваження до винаходу німців. «Думаю, краще все ж таки було назвати його Джон Вік», – Написав фанатам Рівз. «А взагалі все склалося дуже круто і досить сюрреалістично для мене. Дякую вам за ваше відкриття, люди науки! І дякую за те, що допомагаєте нам, простим смертним». Та вже не даремно шанувальники захоплюються скромністю Кіану!

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я