Жерара Піке підловили з новою дівчиною, яка так схожа на Шакіру

234

Якщо нещодавно ходили чутки, що Жерар Піке хоче повернутися до матері своїх дітей Шакірі, то зараз, схоже, немає шляху назад. Піке самостійно спалив усі мости, які могли допомогти повернутися до дружини. Так, у Мережі з’явилися показові фото, на яких Жерар Піке з новою дівчиною Кларою Чіа обіймається та цілується. Пару підловили на одному із заходів. І вони особливо не ховалися.

Жерар Піке з новою дівчиною, яка дуже схожа на Шакіру

Жерара Піке, футболіста «Барселони» та збірної Іспанії, нещодавно бачили разом із його новою обраницею. Пара обіймалася і цілувалася на публіці. Романтика між Жераром та Кларою Чіа потрапила до об’єктивів фотокамер.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Chismes De La Chula (@chismesdelachula)

«Є люди, які дуже швидко забувають! Жерар Піке сфотографувався зі своїм новим завоюванням Кларою Чіа Марті. І доки він насолоджується, кажуть, що у Шакіри дуже слабке здоров’я і що їй потрібна психологічна допомога. Бо з кожним днем ​​вона все менше розуміє Піке»– Так підписали знімок, що з’явився в Мережі.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від @farandulanews

Що відомо про нову пасію футболіста

Кларі Чіа 23 роки. Перше, що впадає у вічі, це неймовірне подібність між Кларою та молодою Шакірою. Не дивно, що дівчина опанувала серце футболіста. Кажуть, що саме Клара стала тією причиною, через яку розвалився шлюб Піке та Шакіри.

Дівчина працювала офіціанткою в одному із нічних клубів. Там якось відпочивав і Жерар. Він познайомився з Чіа, і в них почалося спілкування. Очевидно, що дівчина дуже сподобалася футболістові. Не просто так він влаштував її на нову роботу, а саме піарщицею в одну зі своїх компаній. Може, таким чином Піке хотів бути ближчим до своєї нової симпатії. Подейкують, поки Шакіра сиділа вдома з дітьми, Жерар усе більше часу проводив на роботі. Тепер зрозуміло, що (а точніше хтось) так сильно тягнуло туди.

Читайте також:  Забороняє соцмережі та телевізор. Як строга мама Джулія Робертс виховує своїх дітей

Також, за чутками, Жерар одного разу навів Клару додому. Шакіри там не було, але сталося так, що вона повернулася раніше і буквально застукала чоловіка з коханкою. Жерар, схоже, налаштований із приводу Клари дуже серйозно. Він навіть познайомив дівчину зі своїми батьками та дітьми від Шакіри.

Передісторія

Нагадаємо, що вся ця історія потихеньку почала спливати у червні. Тоді Шакіра оголосила, що вони з Жераром розлучаються. І це після 12 років шлюбу. У своїй заяві співачка нічого не говорила про зради Піке і ні в чому його не звинувачувала. Але кажуть, що саме подружня невірність Жерара призвела до таких наслідків.

Фанати пари дуже здивувалися. Адже Шакіра та Жерар раніше виглядали такими щасливими разом. У шлюбі у них з’явилося двоє дітей: Мілан та Саша

Ось так шляхи знаменитостей розійшлися. А тобі подобалася пара? Як ти сприйняв новину про розлучення Шакіри та Жерара Піке?

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я