“Повернення блудної дочки”. Чому не всі зраділи приїзду Алли Пугачової до Росії

36

Цілих шість місяців шанувальники Алли Пугачової гадали, чи повернеться Примадонна до Росії. Півроку артистка провела із сім’єю за кордоном. Спершу жили в Ізраїлі, потім поїхали до Латвії. І хоч співачка обіцяла, що її діти підуть до школи в Підмосков’ї, у Максима Галкіна щодо цього явно були інші плани. Зараз же Алла Пугачова повернулася до Росії, і це стало дуже обговорюваною подією. Хтось радіє і не засуджує артистку, а хтось до глибини душі обурений. Що робила Примадонна на батьківщині і які її подальші плани розповімо далі.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від ALLA PUGACHEVA (@alla_orfey)

Алла Пугачова повернулася до Росії

Про повернення Алли на батьківщину дізналися минулої суботи, коли вона з’явилася у бутику свого друга Ігоря Гуляєва. У соцмережах Примадонна поки що не коментувала свій приїзд до Росії. Цілком можливо, що робити вона цього не буде. Повернення співачки і так стало гучним. Про це говорять навіть знаменитості. І, до речі, приїзду Алли раді не всі.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від ІГОР ГУЛЯЇВ (@igorgulyaevofficial)

Своє обурення висловили Наталія Сенчукова та Тамара Сьоміна. Сенчукова у діалозі з журналістами жорстко висловилася про Примадонну і швидко закінчила розмову, щоб не наговорити зайвого. А художник Нікас Сафронов, з яким Алла дружна, у вчинку співачки не бачить нічого поганого.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від ІГОР ГУЛЯЇВ (@igorgulyaevofficial)

«Вона російська громадянка, поїхала – приїхала, що в цьому особливого? Так, її чоловік висловлювався, робив неприємні для нас заяви, але до Алли Борисівни це жодного стосунку не має».– сказав Сафронов журналістам.

Відпустка закінчилася

Співачка дивується, звідки стільки ажіотажу довкола її приїзду. Вже в бутику друга Примадонну почали знімати на відео, ніби це якась дивина. У ролику, який потрапив до мережі, Алла Борисівна зазначила, що у неї закінчилася відпусткаі ось вона у Росії.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Новини знаменитостей (@novosti_celebrities)

«Таке пряме, знаєш, повернення блудної дочки. Скінчилася відпустка, шкода», – Каже Алла на відео. Також дівчина, яка знімала співачку, зазначила, що та добре виглядає. На це Примадонна відповіла, наголосивши, що причин виглядати погано в неї немає. «Чого мені погано виглядати? Я відпочивала, лікувалася»– сказала Алла Пугачова.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Максим Галкін (@maxgalkinru)

А як же Галкін?

Чоловік Алли Пугачової до Росії разом із дружиною не вирушив. Нині має щільний графік за кордоном, концерти розписані далеко наперед. Крім того, особливого бажання перебувати на батьківщині артист, схоже, не має. Все це ясно з його часом навіть їдких коментарів. Нещодавно стало відомо, що Максим Галкін серйозно замислюється жити в Ізраїлі на постійній основі. Інсайдери стверджують, що там Максим уже підшукував для дітей школу, а сам почав вивчати мову.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від 🔥♡𝓐𝓵𝓵𝓪 𝓪𝓷𝓭 𝓜𝓪𝔁𝓲𝓶 ♡🔥 (@alla_pugacheva_orfey)

Як надалі складуться відносини подружжя, поки що незрозуміло. Може, Алла Пугачова через якийсь час знову поїде за кордон до чоловіка. А може, це будуть стосунки на відстані. Як зазначає Нікас Сафронов, останній варіант може зіграти злий жарт зі знаменитостями і навіть призвести до розірвання шлюбу. Щоправда, Сафронов із цього приводу явно не дуже засмучується.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від ELIZAVETA GALKINA_GARRI GALKIN (@elizaveta_galkina_pugacheva)

«Виїхав і поїхав, подумаєш. А те, що він чоловік Пугачової, то й що? Мало хто її чоловік, вона п’ять разів виходила заміж. І може, ще вийде! – Заявив художник.

Читайте також:  Чому Емілі Ратаковські розлучилася зі своїм новим хлопцем Пітом Девідсоном

Що ж, час покаже. Стеж за новинами подружжя разом із нами.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :