Чому чоловік віддаляється, коли закохується: 5 найпоширеніших причин

287

Не завжди віддалення чоловіка від жінки у стосунках – це погана ознака. Таке буває навіть тоді, коли чоловік закоханий. Зрозуміти його поведінку допоможуть 5 можливих причин віддалення.

Чому чоловік віддаляється, коли закохується? Це може статися, тому що він хоче розібратися у своїх почуттях, зрозуміти, що обраниця — та сама, єдина. Так буває, якщо має проблеми з фінансами, на роботі чи в особистому житті. Віддалення можливе, якщо дама надто нав'язлива або він боїться серйозних відносин через негативний досвід.

Необхідність розібратися у своїх почуттях

При зближенні з жінкою, особливо якщо чоловік відчуває, що закохується в неї, йому необхідно взяти тайм-аут, щоб розібратися в собі і в тому, що відбувається.

Що відчуває чоловік, коли закохується? Чоловік може відчути себе більш уразливим, нездатним керувати своїми емоціями, ніби ґрунт виходить з-під ніг. Щоб заспокоїтися, розібратися, що він відчуває, і набути впевненості, йому на деякий час необхідно віддалитися від жінки, побути наодинці з собою.

Чоловіки раціональні. Вони можуть віддаватися почуттям, не проаналізувавши їх. Так вони беруть на себе відповідальність за свої дії та рішення, і це їхня гендерна роль, пояснює Лахлан Браун.

Не потрібно в цей період дзвонити йому по 10 разів, писати нескінченні СМС та питати, що трапилося. Одразу він і сам може не розуміти, що відбувається. Пояснення «Мені треба побути наодинці» правдиво і не означає, що він не хоче продовжувати стосунки.

Чоловік сидить на ліжку, обійнявши руками коліна, і задумливо дивиться в далечінь: Freepik

Бажання осмислити свій вибір

Якщо між вами начебто непогані стосунки, але чоловік періодично зникає без попередження, а потім також раптово з'являється як ні в чому не бувало, то це привід задуматися, чи потрібні такі стосунки і чи справді він любить, а не тримає як запасний аеродром.

Читайте також:  Іграшки – не лише для дітей. Що дарувати на Різдво та Новий рік?

Якщо чоловік віддалився вперше, хоча до цього його поведінка говорила про зацікавленість та велику симпатію, не переживайте, особливо якщо ви були на переході до нового етапу відносин. Можливо, перед тим, як запропонувати руку і серце або зізнатися самому собі, що він закохався, хлопцеві потрібно зважити всі за і проти, перевірити свої почуття. Йому потрібно остаточно усвідомити, що ви та сама, єдина і неповторна. Це важливий крок, який йому нелегко зважитися. Головне не зіпсувати сюрприз і не впасти в істерику, коли він зателефонує.

Фінансові, робочі чи особисті проблеми

Жінки повинні пам'ятати, що чоловіки не такі «семиробки», як вони. З появою проблем різного роду (фінансових, негараздів на роботі або в особистому житті) чоловік віддаляється від жінки. Він йде в себе, щоб перезавантажитися і подумати, як вирішити хвилююче питання. У такі моменти його думки можуть працювати лише в одному напрямі. На вираз палких почуттів його не вистачає.

Що потрібно зробити одразу, коли чоловік віддаляється від вас? Не треба нічого робити. Ваше завдання не панікувати. Чоловік пішов і чоловік віддалився — це не те саме. Це не означає, що ви втратили його назавжди. Дайте собі та йому час.

Зосередьтеся на собі, розберіться у своїх думках та почуттях. Буде чудово, якщо зможете переключитися на щось абстрактне: хобі, нове захоплення чимось, подорож. Важливо правильно поводитися, коли чоловік вийде на контакт. Якщо не хочете його втратити, не нападайте з претензіями та звинуваченнями. Не ображайтесь на нього за те, що йому треба було вирішити особисті проблеми.

Дівчина йде, хлопець стоїть віддалік
Дівчина намагається привернути увагу хлопця, він стоїть на відстані: Freepik

Нав'язливість жінки

Віддалення чоловіка може бути сигналом для жінки, що вона надто нав'язлива, і йому потрібний особистий простір. Межі в людини — цілком природне явище. Це та межа, яку ми позначаємо, показуючи, що згодні робити, терпіти для іншої людини, а що вже перебір і не входить до наших планів, пояснює Ненсі Левін у книзі «Твої межі. Як зберегти особистий простір і здобути внутрішню свободу».

Читайте також:  Найкращі у світі лікарні Німеччини у 2024 році

Навіть якщо чоловік закоханий у жінку, це не означає, що він повинен проводити весь вільний час тільки з нею. Проаналізуйте свої стосунки, може, це якраз той випадок. Якщо так, перегляньте свою поведінку стосовно партнера. Дайте йому волю. Не нав'язуйтесь на зустріч із його друзями, якщо він не запрошує. Цінуйте його чесність та час.

Не забувайте, що ваша мета – не отримати чоловіка за будь-яку ціну, а стати коханою і побудувати стосунки з відповідною людиною, нагадує психолог Барбара де Анджеліс у книзі «Все, що жінка повинна знати про чоловіка».

Хлопець відвернувся від дівчини, яка тягнеться до нього
Хлопець відвернувся і намагається рукою усунути дівчину, яка тягнеться до нього: Freepik

Травмуючий досвід відносин

У чоловіка можуть бути прекрасні стосунки з дівчиною в період легень, які ні до чого не зобов'язують догляду. Вони чудово проводять час разом, у них багато спільного, але про спільне майбутнє не йдеться. Рано чи пізно хтось із пари чи обоє почнуть розуміти, що період догляду вичерпаний і треба вирішувати, що далі — розійтися, якщо немає бажання будувати серйозні стосунки або йти разом разом.

Навіть якщо чоловік хоче продовження, він може не зважитися на це через минулий негативний досвід. Можливо, його відкинула кохана дівчина або він сам розчарувався в людині через деякий час. Це може кидати тінь на нові відносини, не даючи їм розвиватися через страх повторення страждань.

Чоловік може зникнути на деякий час, щоб зрозуміти, що робити далі. Щоб усвідомити в розлуці, наскільки важлива для нього його подруга і чи він готовий ризикнути, незважаючи на ймовірність знову зазнати душевного болю. Потрібно дати йому цю можливість і поставитися з розумінням, надавши свободу вибору.

Жінка не повинна засмучуватися, коли чоловік раптом віддаляється від неї в самий, здавалося б, сприятливий період їхніх стосунків. Такою є природа чоловіків. Вивчіть основні причини, тоді вам буде простіше зрозуміти обранця.

Читайте також:  Топлене масло гхі - як впливає на здоров'я? Склад та профіль жирів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я