Бушман захистив прискорене планування

13

«Якість, звичайно, потребує часу, але сам час – це також якість», – наголосив міністр.

 

Бушман захистив прискорене планування

Федеральний міністр юстиції Марко Бушман захистив прискорене планування – мета федерального уряду щодо прискорення інфраструктурних заходів. «Ми маємо швидко розпочати, наприклад, енергетичний поворот. Це одне з нових великих завдань нашого часу», – сказав політик ВДП у четвер на ювілейному симпозіумі, присвяченому 70-річчю Федерального адміністративного суду у Лейпцигу.

З цієї причини, сказав він, законодавчий орган прийняв поправки, які мають зробити судочинство в адміністративних судах швидшим.

Ці нововведення неоднозначно обговорюються серед юристів. На своєму симпозіумі Федеральний адміністративний суд провів одну з кількох панельних дискусій під гаслом: «Прискорення за будь-яку ціну – чи відходить на другий план правовий захист?»

“Відповідь, звичайно ж, ні”, – сказав Бушманн.

Зміни – наприклад, закон про прискорення адміністративного судочинства в інфраструктурному секторі, який набув чинності у березні – не є революцією та не скасовують індивідуального правового захисту. «Все це служить певній раціоналізації, – каже Бушман. За його словами, суди тепер мають можливість визначати пріоритетність особливо важливих проектів. «Якість, звичайно, потребує часу, але сам час – це також якість», – наголосив міністр.

Федеральний адміністративний суд було засновано 8 червня 1953 року. Після переїзду з Берліна він уже 21 рік перебуває у Лейпцигу.

Читайте також:  Фезер за висилку з Німеччини прихильників ХАМАС

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я