Політик ХДС Прієн піддалася критиці за висловлювання про Тур

9

Карін Прієн критикують за висловлювання, яке вона зробила про свого колегу із «Зелених». Причина: вона звела Туре до її міграційного походження. Політик ХДС називає звинувачення “абсурдними”.

 

Політик ХДС Прієн піддалася критиці за висловлювання про Тур

Політик ХДС і міністр освіти землі Шлезвіг-Гольштейн Карін Прієн піддалася критиці за висловлювання про свого колегу з кабінету Амінату Туре (Зелені).

У ході дискусії щодо визначення безпечних країн походження у політиці надання притулку заступник федерального голови ХДС сказала в ефірі NDR Info про соціального міністра землі Туре: «Звичайно, Аміната Туре сформована своєю власною історією втечі. Але зрештою, як політик, ви повинні вміти до певної міри відсторонюватися від власної долі і стояти поруч із собою, а також підтримувати рішення, які зачіпають вас особисто». Прієн захищалася від критики.

Серпіл Мідятлі, голова СДПН Шлезвіг-Гольштейна, звинуватив Прієн в аберації, за яку вона має негайно вибачитися. Прієн звела міністра Туре в її політичній оцінці безпечних країн походження виключно до її особистого походження як дитини біженців.

Мідьятлі говорить про повсякденний расизм

Заява Прієн про її колегу по кабінету є найкращим доказом того, як працює повсякденний расизм. «Це абсолютно негідно члена уряду штату, який також однозначно прихильний до гуманітарної міграційної політики». Туре – уродженка Шлезвіг-Гольштейна, наголосила лідер СДПН.

Прієн також зазнала різкої критики з боку коаліційного табору. «Заява про те, що міністр інтеграції має ігнорувати історію своїх польотів при оцінці безпечних країн походження, безпідставно свідчить про внутрішній расизм», – Заявила прес-секретар «Зеленої молоді» Йоханна Ширлох.

Прієн захищалася від нападок: «У довгому інтерв’ю про міграційну політику наприкінці мене запитали про біографію моєї колеги по кабінету Амінати Туре. Коли мене запитали про це, я викликала розуміння її особистої точки зору, а також наголосила на своїй власній, єврейській точці зору».

Читайте також:  Допомога Україні на тлі тупикової ситуації у США

Тільки завдяки концентрації інтерв’ю на цій одній пропозиції та відсутності контексту радіорепортаж створив враження, що він аж ніяк не відбиває її позиції. “Звинувачувати мене в расизмі – повний абсурд”, – сказала Прієн. «Я категорично проти будь-якої форми расизму, і Амінату Туре, з якою я сьогодні розмовляла, знає про це. Якщо моя заява справила неправильне враження, я глибоко шкодую про це».

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я