Британці повідомляють про інтриги у військовому керівництві РФ

24

Російського генерал-полковника, який відіграв вагому роль у війні в Україні, очевидно, було звільнено. Британська розвідка розглядає це як ознаку розколу у російському військовому керівництві.

 

Британці повідомляють про інтриги у військовому керівництві РФ

Британські спецслужби розглядають звільнення високопоставленого російського офіцера як ознаку відсутності єдності у військовому керівництві РФ – про що повідомляють у своєму інформаційному бюлетені.

Генерал-полковник Михайло Теплинський, який досі грав важливу роль у війні в Україні, імовірно, був звільнений, йдеться у щоденному зведенні Міністерства оборони Великобританії. На думку британців, Теплинський відповідав за виведення російських військ на захід від Дніпра у листопаді минулого року. У Росії його цінували як здібного та прагматичного командира, йдеться у заяві.

Британські спецслужби вважають, що Теплинського «пішли» через його критику

Наразі незрозуміло, чи продовжує Теплинський керувати Військово-повітряними силами Росії (ВДВ). Можливо, однак, що дебати про завдання цих сил сприяли його звільненню. Часто, за його словами, військово-повітряні сили використовувалися для виконання завдань, які не відповідають їхній спеціалізації.

З початку агресивної війни Росії проти України Міністерство оборони Великобританії щодня публікує інформацію про перебіг війни, посилаючись на дані розвідки. Це спосіб британського уряду протистояти російському наративу та тримати союзників у вузді. Москва звинувачує Лондон у кампанії з дезінформації.

.

Читайте також:  Розміщення ядерної зброї у Білорусі

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я