Бос “Вагнера” ​​загрожує більше не брати полонених

41

«Ми просто знищуватимемо всіх на полі бою», – сказав бос «Вагнера» Пригожин у відповідь на обговорення українцями розстрілу поранених вагнерівців з радіоперехоплення. Відповіддю порушення міжнародного права буде жорстокість.

 

Бос “Вагнера” ​​загрожує більше не брати полонених

Глава російських найманців «Вагнер» Євген Пригожин пригрозив у майбутньому не брати полонених та вбивати всіх українських солдатів під час битв. Бос «Вагнера» загрожує: «Ми просто знищуватимемо всіх на полі бою», – заявив Пригожин у неділю на каналі Telegram своєї прес-служби. Це його відповідь на перехоплений радіообмін українців, де вони обговорюють розстріл поранених солдатів «Вагнера».

Пригожин звинуватив Київ у порушенні міжнародного права

Пригожин звинуватив Київ у порушенні міжнародного права. «Щойно одна сторона взяла військовополонених, вона несе відповідальність за їх утримання та безпеку», сказав 61-річний експерт. «Оскільки це не дотримується, у відповідь ми більше не братимемо військовополонених», сказав він. «Ми вбиватимемо всіх, хто перебуває на полі бою, і більше не братимемо полонених», – сказав керівник «Вагнера».

Росія розпочала свою агресивну війну проти України 14 місяців тому. Приватна наймана армія «Вагнер» воює разом із регулярними військами у сусідній країні та активно діють уже кілька місяців, особливо в районі Бахмута. Саме там нині відбуваються найтяжчі та кровопролитні бої в Україні, з великими втратами з обох боків.

Читайте також:  Війна в Україні 7 грудня

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я