Берлін допоможе пораненим українським солдатам

10

«За солдатами доглядатимуть у берлінських лікарнях, і їм не доведеться нести витрати на це. Їх беруть на себе органи соціального забезпечення», – заявив Вегнер у суботу

 

Берлін допоможе пораненим українським солдатам

Бургомістр Берліна Кай Вегнер (ХДС) пообіцяв допомогти пораненим українським солдатам. «За солдатами доглядатимуть у берлінських лікарнях, і їм не доведеться нести витрати на це. Їх беруть на себе органи соціального забезпечення», – заявив Вегнер у суботу. Чому цього не відбувалося в окремих випадках минулого, з’ясовує відповідальний спеціалізований нагляд, повідомила сенатська канцелярія. Раніше про це повідомило агентство RBB.

Вегнер відповів на запит мера української столиці Віталія Кличка. Кличко написав листа правлячому меру з проханням про додаткову допомогу. РББ навів цитату з нього: згідно з листом, з 2014 року в берлінському госпіталі бундесверу пройшли лікування понад 60 поранених солдатів. Водночас очікується до 500 поранених українських солдатів на місяць. Мер Києва сподівається, що хоча б деякі з них пройдуть лікування у Берліні.

За даними канцелярії Сенату, Вегнер хоче зв’язатися з міністром оборони Борисом Пісторіусом (СДПН): «Правлячий бургомістр найближчим часом обговорить з федеральним міністром оборони подальші форми підтримки та медичного обслуговування», – йдеться у повідомленні.

Читайте також:  Війна в Україні: НАТО обговорить зернову угоду

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я