Сенатор США Скотт хоче балотуватися від республіканців

29

Поки спостерігачі все ще розмірковують про кандидатуру губернатора Флориди Рона ДеСантіса, у республіканському конкурсі на пост президента з’явився претендент із Південної Кароліни.

 

Сенатор США Скотт хоче балотуватися від республіканців

У США зростає поле кандидатів від Республіканської партії на президентських виборах 2024 р. У п’ятницю сенатор США Тім Скотт від штату Південна Кароліна подав письмову заяву про висунення своєї кандидатури. Очікується, що 57-річний республіканець офіційно оголосить свою кандидатуру в понеділок під час виступу в університеті Чарльстона, де він колись навчався. Його шанси на успіх вважаються невеликими.

У Сенаті США Скотт є єдиним чорношкірим представником своєї партії. Він вважає свій зліт із бідної родини втіленням американської мрії. У відеоролику, опублікованому у квітні, він виступає проти політики розколу та закликає до більшого оптимізму. У ньому Скотт також підкреслює свою релігійність та бажання захищати консервативні цінності Америки. Як приклади він згадує захист кордонів та боротьбу з абортами.

Трамп нині лідирує

Скотт – не єдиний кандидат від Південної Кароліни. Сюди також їде колишній посол США в ООН Ніккі Хейлі (51), яка вже подала заявку у лютому. Наразі у списку кандидатів лідирує колишній президент США Дональд Трамп (76), який бере участь у виборах із листопада. Відомий американський республіканець і губернатор Флориди Рон ДеСантіс (44) також офіційно оголосить про свою кандидатуру наступного тижня. Він вважається головним внутрішньопартійним суперником Трампа.

Президентські вибори мають відбутися 5 листопада 2024 року. На відміну від демократів, у республіканців очікується широке поле кандидатів. Ті, хто справді хоче стати офіційним кандидатом від партії, мають спочатку перемогти на внутрішньопартійних праймерізах. Серед демократів президент США Джо Байден балотується на переобрання і, як президент, навряд чи зіткнеться з серйозною конкуренцією всередині партії.

Читайте також:  Вищі комітети ХДС обговорюють виключення Маассена з партії

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я