Бербок тимчасово припинив прийом документів осіб з Афганістану

20

У зв’язку з ознаками можливих зловживань Міністерство закордонних справ призупиняє процедуру прийому осіб з Афганістану. Для відновлення процедури обговорюються додаткові співбесіди з питань безпеки.

 

Бербок тимчасово припинив прийом документів осіб з Афганістану

Міністр закордонних справ Анналена Бербок (зелені) тимчасово призупинила обробку заяв про прийом осіб з Афганістану через ознаки можливих спроб зловживань. Рішення про зупинення цих процедур у посольствах Німеччини в пакистанській столиці Ісламабаді та іранській столиці Тегерані набуває чинності негайно, як повідомляють дипломатичні джерела в Берліні.

Після того, як останніми тижнями з’явилися окремі ознаки можливих спроб зловживань, Міністерство закордонних справ та Міністерство внутрішніх справ спільно переглянули процедури в посольстві в Ісламабаді, додали вони. Вони домовилися про запровадження додаткової анкети безпеки для запобігання спробам обману. Ціль полягає в тому, щоб відновити процедуру в найближчі кілька днів, як тільки буде введена додаткова анкета.

На сьогоднішній день з Афганістану прийнято 30 тисяч осіб

За даними Федерального міністерства закордонних справ, представництва Німеччини за кордоном видали понад 28 600 віз афганцям, яким федеральний уряд обіцяв в’їзд до Німеччини після приходу до влади талібів. Серед них близько 4100 місцевих співробітників. Загалом, до Німеччини з Афганістану було допущено близько 30 000 осіб, включаючи колишніх місцевих військовослужбовців та особливо вразливих людей, а також представників обох груп. На сьогоднішній день федеральний уряд обіцяв прийняти до Німеччини понад 44 тисячі афганців.

Особливо з того часу, як у серпні 2021 року влада захопив войовничий ісламський Талібан, колишнім співробітникам іноземних збройних сил та гуманітарних організацій, так званих місцевих сил, а також правозахисникам доводиться стикатися з переслідуваннями. Бундесвер залишив Афганістан у червні 2021 року раніше запланованого терміну, слідуючи тимчасовим обмеженням, встановленим на той час США.

Читайте також:  Начальник поліції визнає необхідність вжиття заходів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я