Баварські “зелені” розкритикували ХСС

21

«Протягом багатьох років розширення відновлюваних джерел енергії не сталося, електричні мережі не були розширені, а гідроелектростанції було розпродано»

 

Баварські «зелені» розкритикували ХСС

Баварські «зелені» обрушилися із критикою на ХСС. Голова партії «зелених» Рікарда Ланг різко критикувала економічну політику прем’єр-міністра Баварії Маркуса Зедера (ХСС) на державній партійній конференції баварських зелених. «Той, хто діє як Маркус Зедер, є ризиком для економіки Баварії», – заявила Ланг у неділю в Ерлангені – і заслужила грім оплесків з боку баварських сопартійців.

“Протягом багатьох років розширення відновлюваних джерел енергії не сталося, електричні мережі не були розширені, а гідроелектростанції були розпродані”, – критикує Ланг. Зедер вважає за краще вести «дебати про культурну війну» і «більше стурбований гендерними проблемами, ніж робочими місцями в Баварії».

Баварські “зелені” збираються в Ерлангені з п’ятниці. Партійці мають обговорити та доопрацювати урядову програму, розроблену керівництвом землі, з основними темами: енергетика, довкілля, економіка та соціальні питання. Остаточне голосування щодо проекту має відбутися наприкінці дня.

Читайте також:  Хабек та Бербок згадують початок війни

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я