Австралієць звільнено після 7 років у полоні

28

У 2016 році австралійського лікаря та його дружину викрали група бойовиків. Його дружина була звільнена за рік. Тепер він також може повернутися на батьківщину.

Буркіна-Фасо: австралієць звільнено після 7 років перебування у полоні

Австралійського лікаря було звільнено і повернулося додому після семи років, проведених у заручниках у західноафриканській країні Буркіна-Фасо.

«Я дуже рада повідомити, що доктора Кеннета Еліотта було звільнено після більш ніж семирічного перебування в полоні в Західній Африці», – Заявила в п’ятницю міністр закордонних справ Австралії Пенні Вонг. Він «у безпеці та здоровому» і вже возз’єднався зі своєю родиною.

88-річного чоловіка викрали в 2016 році разом зі своєю дружиною групою бойовиків, імовірно пов’язаною з ісламістською терористичною організацією «Аль-Каїда». Його дружина була звільнена за рік. На той момент подружжя вже 40 років жило в Буркіна-Фасо і керувало там клінікою.

Подробиці звільнення чоловіка не розголошуються. У своїй заяві сім’я подякувала уряду Австралії та всім тим, хто протягом тривалого часу працював над його звільненням. Тепер Еліотту необхідно «час і усамітнення, щоб відпочити та відновити сили».

Читайте також:  На Рівненщині зупинили вантажівку: водій перевозив близько 10 тонн контрафактного спирту

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я