Ердоган закликав турків за кордоном голосувати

21

Ердоган та його суперник Кілічдароглу виходять на другий тур виборів 28 травня. Чинний президент звертається до турків за кордоном із закликом «неодмінно скористатися своїм демократичним правом».

 

Ердоган закликав турків за кордоном голосувати

Напередодні другого туру президентських виборів у Туреччині чинний президент Реджеп Тайіп Ердоган закликав турків за кордоном взяти участь у голосуванні. “Я чекаю, що ви, представники нашої нації за кордоном, знову рішуче виступите за свою волю”, – написав Ердоган у Твіттері. “Я прошу вас неодмінно скористатися своїм демократичним правом”.

Ердоган, мабуть, знову сподівається на явну більшість голосів за кордоном. Згідно з попередніми результатами, на виборах 14 травня виборці за кордоном проголосували за Ердогана з результатом 57,5%. У Німеччині він отримав 65% голосів турків, що проживають тут, які взяли участь у виборах. Ердоган написав виборцям: «Кожен із вас уже вигравіював своє ім’я золотими літерами у нашій політичній історії».

Загалом Ердоган отримав більше голосів, ніж його опоненти, але йому не вистачило 50%, необхідних для перемоги у першому турі. Претендент Кемаль Кілічдароглу із CHP отримав 45% голосів, за попередніми даними.

Починаючи з 20 травня, голосування може відбуватися за кордоном, а також на прикордонних пунктах, портах та аеропортах Туреччини.

Читайте також:  "Вільні виборці" у Саксонії: Програма 2024

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я