Авіакомпанія Virgin Australia: лотерея за незручні місця

14

Загальний призовий фонд – 230 000 австралійських доларів (близько 149 000 євро).

Авіакомпанія Virgin Australia

За допомогою незвичайної акції авіакомпанія Virgin Australia збирається зробити зненавиджені всіма центральні крісла (серединні місця) в літаку привабливішими. Пасажири, які обрали це місце або одержали його випадково, братимуть участь у незвичайній акції, яка триватиме до квітня 2023 року.

Лотерея як компенсація

Центральні місця в літаку ніколи не користувалися популярністю через цілком очевидні причини. Опинившись у середині ряду, мандрівники не можуть насолоджуватися краєвидами з вікна поблизу і при цьому на відміну від крайнього місця не мають вільного доступу до проходу, який дає більше місця для ніг та безперешкодний доступ до туалету. Розуміючи це, авіакомпанія Virgin Australia планує виправити стан справ та популяризувати центральні крісла спеціальною лотереєю.

Авіакомпанія Virgin Australia: центральні крісла.  Фото: JUNO KWON / Pixabay.com

Наскільки їй вдасться акція покаже час. Одне можна точно сказати, що це одна з найбільш незвичайних та унікальних акцій, які проводять авіакомпанії у світі.

Призи на суму 149 000 євро

За даними авіакомпанії, пасажири, які вибрали місце в середині ряду або випадково отримали його, з понеділка візьмуть участь у лотереї із загальним призовим фондом у сумі 230 000 австралійських доларів (близько 149 000 євро).

Щотижня розігруватиметься новий приз. Наприклад, мандрівники можуть виграти круїз Карибським морем, а любителям спорту пропонується взяти участь у розіграші, де головний приз — поїздка на фінал Австралійської футбольної ліги.

Також буде розіграний барний тур (переможців доставлять вертольотом до найближчого бару): дводенна поїздка до австралійського міста Кернс, включаючи переліт, проживання і навіть стрибок з тарзанки.

Умови участі

Єдина умова для участі у лотереї – квиток на центральне крісло в літаку. Додаткові вимоги: пасажирам має бути не менше 18 років, а також вони повинні бути учасниками програми для пасажирів авіакомпанії Virgin Australia, що часто літають.

Читайте також:  Еритрейські діаспори фінансують війну у Тиграї

Реєстрація для участі в лотереї здійснюється через додаток авіакомпанії та має бути завершена за 48 годин до вильоту літака. Участь у лотереї буде можлива до 23 квітня 2023 року.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я
Введіть символи зображені вище :