Маркус Зедер близький до народу, але є нюанси

47

Маркус Зедер близький до народу, проте не користується популярністю в аудиторії, тому «висить на волосині».

Голова політичної партії ХСС розчарований критикою своєї роботи. Незважаючи на те, що Маркус Зедер близький до народу, він не популярний у людей. Відповідно, місцеві жителі приділяють мало уваги політиці.

Маркус Зедер близький до народу

Маркус Зедер пропагує близькість та присутність. Саме так колеги пояснюють дії політика. Справа в тому, що протягом кількох місяців, з того моменту, як скасували коронавірусні обмеження, прем’єр-міністр Баварії день у день здійснював робочі поїздки вільною державою.

За словами політологів, складно було знайти дату, коли лідер ХСС був би на місці усі 24 години. Своєю стратегією поведінки Зедер підтверджував девіз партії, що говорить «ближче до людей».

Втім, багато хто, зокрема й учасники партії Зедера, бачать у такому ставленні до народу зачатки передвиборчої кампанії.

Проте фахівці не дивуються, бо 2023 обіцяє бути дуже значущим для політика. Адже саме тоді у Баварії відбудуться вибори.

Втім, як зазначають політологи, таке позиціонування не дало Зедеру відчутних плодів. Згідно з опитуваннями, за популярністю партія залишається на рівні 2018 року. Тоді за ХСС проголосували трохи більше 37 відсотків людей.

У правлінні зазначають: “Зедер багато працює, але він не загальний улюбленець”.

Маркус Зедер має вказати вірний курс для партії

Справа в тому, що за історію існування партії її погляди часом змінювалися на 180 градусів. Взяти хоча б попередника Зедера Хорста Зеєхофера. У той час, як він чи не знищив союзне товариство з ХДС, нинішній лідер явно тяжіє до колег.

Маркус Зедер наближається до народу, але є нюанси. Фото: photocosmos1/shutterstock.com

У вищих партійних колах заявляють: «У рефлексивнішому середовищі така турбулентність викликала велике замішання, а також скептицизм».

Читайте також:  ХСС сподівається на підтримку Зедера на виборах

Спочатку Зедер уявляв себе сучасним спікером, говорячи, що той, хто не йде в ногу з часом, не зможе адаптуватися в сучасній країні, тепер працює над відродженням «політики Баварії проти Берліна».

Крім того, напередодні Зедер поступився жіночою квотою, яку сам просував, без жодної необхідності. Втім, головна причина, кажуть політологи, через яку політик непопулярний — відсутність чіткої концепції. Особливо напередодні виборів.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я