Шторм “Налгаї” на Філіппінах: кількість жертв зростає

12

Близько мільйона місцевих жителів залишили свої будинки.

Шторм «Налгаї» на Філіппінах

Шторм «Налгаї» на Філіппінах вирує з кінця минулого тижня. 900 тисяч людей залишили власні будинки. Десятки місцевих жителів вважаються зниклими безвісти. Близько сотні – загиблими. Влада острівної держави побоюється нових смертей.

Близько 100 людей загинули внаслідок шторму “Налгаї” на Філіппінах. Ще з четверга жителі Філіппін страждають через повені. Раптові повені та зсуви спричинили зливи. Зараз влада країни побоюється, що жертв може стати більше.

До понеділка офіційно зареєстрували 98 загиблих та 63 безвісти зниклих. Про це повідомили у департаменті цивільного захисту острівної держави Південно-Східної Азії.

Шторм “Налгаї” на Філіппінах змусив 900 тисяч місцевих жителів залишити власні будинки

Однак до офіційної статистики не увійшли десятки жителів сіл, які, можливо, втекли від урагану у неправильному напрямку. Вони також могли стати жертвами стихії.

Загалом від урагану так чи інакше постраждали майже два мільйони людей. Загалом на Філіппінах проживає 111 мільйонів осіб.

За офіційними даними, понад 900 тисяч людей залишили свої будинки. З них 200 тисяч наразі перебувають у евакуаційних центрах.

Шторм “Налгаї” на Філіппінах попрямував на північний захід острівної держави

Спочатку шторм вирував на півдні Філіппін. Так було наприкінці минулого тижня. Тоді понад сотню будинків у провінції Магінданао виявилися буквально поховані під землею.

Після цього “Налгаї” рушив на північний захід. Особливо постраждав регіон Західні Вісайї, а також провінції Лагуна та Батангас на південь від столиці Філіппін – Маніли. Очікується, що шторм залишить країну 31 жовтня і рушить у бік південного Китаю.

Читайте також:  Еритрейські солдати вбивають мирних жителів у Тиграї

Шторми регулярно обрушуються на Філіппіни. Щорічно до острівної держави приходить близько 20 тайфунів та інших різновидів тропічних циклонів. Тому президент Філіппін Фердинанд Маркос-молодший уже сказав у суботу: «Ми мали впоратися з цим краще».

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я