Асоціації вимагають 100 мільярдів на “поворот в освіті

15

У зв’язку з проблемами у системі освіти Німеччини профспілки, освітні асоціації, представники батьків та учнів закликали федеральний та земельні уряди до помітних інвестицій в освіту. В опублікованому сьогодні спільному обігу вони вимагають «реального повороту в освіті», виділення «спеціального фонду освіти» у розмірі не менше 100 мільярдів євро для дитячих садків та шкіл, а також щорічних витрат на освіту та дослідження у розмірі не менше ніж десять відсотків від валового внутрішнього продукту, як це було погоджено на «саміті за освітою» у 2008 році за тодішнього канцлера Ангела Меркель (ХДС).

Витрати на освіту у 2021 році становитимуть 351,3 мільярда євро

Згідно з останніми даними Федерального статистичного управління, отриманими у квітні, витрати на освіту, дослідження та науку у 2021 році становитимуть 351,3 мільярда євро, або 9,8 відсотка від валового внутрішнього продукту.

У зверненні також міститься заклик до укладання державного договору, де всі федеральні землі зобов’язуються готувати достатню кількість вчителів і взаємно визнавати дипломи одне одного. Наразі суспільство переживає «одну з найсерйозніших освітніх криз з часів заснування Федеративної Республіки Німеччина», йдеться у листі. Величезний брак учителів і викладачів, що зростає, наштовхується на «застарілу, недофінансовану і сегреговану систему освіти, яка є соціально несправедливою».

Дослідження знову і знову підтверджують, що успіх в освіті у Німеччині сильно залежить від походження. Тести також показали, що учні початкової школи значно погіршили свої знання з німецької мови та математики. Крім того, в країні все ще багато молодих людей, які покинули школу і сотні тисяч, які не навчаються, не навчаються і не працюють.

Читайте також:  Заборона на передачу швейцарської зброї для України

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я