80-річна модель звинуватила Білла Косбі у зґвалтуванні

41

За останні роки понад 60 жінок звинуватили артиста у сексуальному насильстві. Тепер колишня модель «Плейбоя» висловилася – і висунула серйозні звинувачення проти Косбі.

 

80-річна модель звинуватила Білла Косбі у зґвалтуванні

80-річна модель звинуватила Білла Косбі у зґвалтуванні: Через два роки після його звільнення з в’язниці ще одна жінка звернулася до суду зі звинуваченнями у сексуальних домаганнях до американського коміка. 80-річна Вікторія Валентино подала цивільний позов до Лос-Анджелеса у четвер (за місцевим часом), повідомляють американські ЗМІ. Колишня модель «Плейбоя» описує передбачуваний напад Косбі у 1969 році.

Косбі нібито дав їй та її подрузі пігулки під час відвідування ресторану та накачав їх наркотиками. Потім артист, якому зараз 85 років, відвіз жінок до свого офісу, де її зґвалтував, стверджує Валентино. Новий закон Каліфорнії дозволяє розглядати позови про сексуальне насильство без обмеження терміну давності. Жінка вимагає компенсації у нерозкритій сумі.

Твердження Валентино не містять жодних фактів чи доказів, заявив представник Косбі Ендрю Вайатт американському телеканалу CNN. У численних твердженнях жінки є протиріччя. Валентино вперше виступила зі звинуваченнями на адресу колишньої суперзірки ситкомів («Шоу Білла Косбі») в інтерв’ю 2014 року.

За останні роки понад 60 жінок звинуватили Косбі у сексуальних домаганнях різного роду. Артист завжди заперечував ці звинувачення.

Суд скасував вирок Косбі

У 2018 році під час кримінального процесу комік був засуджений до мінімальних трьох та максимальних десяти років тюремного ув’язнення за сексуальне насильство. Йшлося про одну справу 2004 р. Присяжні вважали доведеним, що Косбі привів жінку в безпорадний стан за допомогою таблеток, а потім скоїв над нею сексуальне насильство.

Після того, як Косбі провів у в’язниці близько трьох років, вищий суд американського штату Пенсільванія несподівано скасував вирок у червні 2021 року на підставі процесуальної помилки, і актор вийшов на волю.

Читайте також:  Нікарагуа звільнило 222 політичних в'язнів

Після цього Косбі, що колись вважався в Америці зразком батьківства, продовжував стикатися з цивільними позовами. У червні минулого року присяжні Лос-Анджелеса визнали його винним у сексуальному насильстві над 16-річною дівчинкою у 1975 році та присудили позивачку 500 000 доларів. Напад стався в особняку засновника “Плейбоя” Х’ю Хефнера, відомому як “Особняк Плейбоя”.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я