Армін Лашет пропонує “вибирати канцлера інакше”

22

2021 року між Лашетом та лідером ХСС Маркусом Зедером тривалий час точилася боротьба за владу з приводу кандидата на посаду канцлера. Колишній міністр-президент NRW попереджає, що це не повинно повторитися.

 

Армін Лашет пропонує обирати канцлера інакше

Колишній лідер партії ХДС та кандидат у канцлери Союзу Армін Лашет закликав до нової процедури визначення наступного кандидата у канцлери Союзу – він вважає, що треба обирати канцлера інакше. Лашет сказав газеті Neue Osnabrücker Zeitung: «Необхідно, щоб Союз розробив нову процедуру вибору кандидата в канцлери в майбутньому. Процедура, коли два лідери партій зустрічаються та обговорюють це один з одним, очевидно, неправильна».

У Лашета особистий негативний досвід 2021 року

У 2021 році між Лашетом та лідером ХСС Маркусом Зедером тривалий час точилася боротьба за владу – обидва хотіли стати кандидатом на посаду канцлера. Баварський прем’єр зрештою був переможений Лашетом, який, однак, зазнав невдачі на федеральних виборах. Згодом ХДС звинуватила Зьодера в тому, що він своїми публічними заявами послабив спільного кандидата на посаду канцлера Лашета.

“Вибирати канцлера інакше” – значить “домовлятися на березі”

«Ситуація 2021 року може повторитися, тому розумно домовитися про подальші дії задовго до наступних виборів до Бундестагу», – каже Лашет. “Ми всі в Союзі вирішили, що 2021 рік не повинен повторитися”, – додав він.

.

Читайте також:  загалом 33 роки в'язниці для Аун Сан Су Чжі

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я