Більшість федеральних штатів проти заборони на петарди

24

Згідно з опитуванням, більше половини всіх федеральних земель виступають проти загальної заборони на петарди в Німеччині – незважаючи на напади на рятувальні служби у новорічну ніч. Дев’ять федеральних земель – Баварія, Баден-Вюртемберг, Нижня Саксонія, Рейнланд-Пфальц, Саксонія, Шлезвіг-Гольштейн, Тюрінгія, Саксонія-Анхальт і Саар – виступили проти, згідно з опитуванням, проведеним газетою “Tagesspiegel” серед 16

Міністр внутрішніх справ землі Рейнланд-Пфальц Міхаель Еблінг (СДПН) сказав: «Насильство проти сил надзвичайного стану, тобто проти людей, які ставлять себе в небезпечні ситуації для захисту всіх нас, є останньою справою і не повинно бути терпимим». Однак ця проблема виникає не тільки напередодні Нового року, а цілий рік. “Заборона на петарди, таким чином, не проникає в суть проблеми”, – сказав Еблінг.

Декілька земель, наприклад, Північний Рейн-Вестфалія, поки не зайняли остаточну позицію в опитуванні, заявивши, що хочуть дочекатися загальнонаціональних дебатів. «Чи зможе заборона на використання петард і ракет у новорічну ніч ефективно протистояти агресивній поведінці щодо поліції, пожежників та рятувальників, залежатиме від того, яку форму він набуде, і від того, наскільки широко така заборона буде підтримана суспільством», – заявили в Міністерство внутрішніх справ Мекленбург-Передня Померанія.

Згідно з опитуванням, лише дві федеральні землі виступають за заборону петард: Берлін та Бремен. Новий голова Конференції міністрів внутрішніх справ, сенатор внутрішніх справ Берліна Іріс Шпрангер (СДПН) оголосила, що обговорить це питання з міністрами внутрішніх справ.

Минулої новорічної ночі у кількох великих містах Німеччини сталися заворушення та напади на поліцію та пожежну охорону. Особливо жорстокими були напади у Берліні.

.

Читайте також:  Жах перед терором у Єрусалимі, нова спроба нападу

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я