А чи можна не в чорне? Як правильно одягатися на похорон

568

У нашому житті кожному рано чи пізно доводиться зіштовхнутися зі втратою близької людини. І якщо так склалося, що треба йти на цвинтар з метою прощання з людиною, то в цьому питанні з’являється багато нюансів, які потрібно врахувати.

Одним із найголовніших питань є те, в якому саме вигляді потрібно приходити на похорон. Прийнято, що на такому жалобному заході необхідно бути в чорному одязі, адже саме він є кольором жалоби та смерті. Однак багато хто навіть не знає про те, чи є це обов’язковим, чи можна одягати речі інших кольорів, пише Glavred.

Чому на похорон приходять у чорному

Вважається, що за допомогою чорних речей люди висловлюють свою скорботу, смуток та повагу до покійного. Навіть православна церква радить одягати чорні речі.

Варто зазначити, що раніше чорна тканина вважалася дорожчою за звичайну необроблену сіру або білу. В Америці та Європі на похорон одягали найурочистіше, тобто одяг чорної тканини. Таким чином і сформувалася думка, що потрібно приходити саме в такому одязі.

Однак, варто зазначити, що це не є обов’язковим. Наприклад, у Китаї жалобним вважається білий колір. У цій культурі він символізує порожнечу душі людини.

Якщо у вас в гардеробі немає чорного одягу, можна вибрати коричневі, сині, зелені кольори або колір хакі. Вам ніхто не забороняє одягати одяг яскравих кольорів. Однак зверніть увагу на те, що ви виглядатимете, як біла ворона і на вас точно все звернуть увагу, кидаючи засуджений погляд.

Що можна вдягнути на похорон

На похорон краще одягати консервативний одяг темніших тонів. Чоловіки можуть одягнути класичний костюм із чорними туфлями (черевиками) та сорочкою або водолазкою. Краще одягати темний одяг під піджак, проте якщо темного немає, можна надіти білий.

Читайте також:  Можливість вивчення іноземної мови уві сні - що про це думають вчені

Жінки можуть одягнути темну сукню або спідницю та блузу. Також можна підібрати образ із брюками. Якщо немає планів відвідувати церкву, можна вдягнути темні джинси.

Головне уникати яскравих відтінків, візерунків, а також аксесуарів. Прийнятним буде, якщо чоловік чи жінка одягнуть лише обручку. Краще не брати із собою великі персні, довгі сережки чи масивні кольє.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я