Берлінська Ліва партія більше не хоче вести переговори з Гіффі

29

Франциска Гіффі звинувачує своїх колишніх партнерів у розпаді коаліції. Це спричинює гнів серед лівих. За їхніми словами, ці висловлювання завдали довготривалої шкоди.

 

Берлінська Ліва партія більше не хоче вести переговори з Гіффі

Берлінська Ліва партія глибоко обурена поворотом СДПН до урядової коаліції з ХДС і унеможливлює майбутні переговори з лідером СДПН Францискою Гіффі. “Тепер нам дозволено злитися, і я думаю, що ми маємо на це право”, – сказала голова Лівої партії Катіна Шуберт на партійній конференції сьогодні ввечері.

Те, що Гіффі хоче провести коаліційні переговори з лідером ХДС Каєм Вегнером – «щиро кажучи, це ганебно», – сказала Шуберт. Шуберт назвав «доносами» те, що колишній правлячий мер поклала на своїх колишніх партнерів, Лівих та Зелених, частину відповідальності за кінець червоно-зелено-червоної коаліції. Це була «брехня та неправда». Ці висловлювання завдали довготривалої шкоди.

Він сказав, що «Ліві» зараз звикають до своєї ролі в опозиції, але мають на меті повернення. “Ми – Берлінські ліві, і ми повертаємося”, – сказав Шуберт.

Виконувач обов’язків сенатора з культури Клаус Ледерер сказав: «Це справді не найкращі дні для Берліна». Він додав, що нова редакція червоно-зелено-червоної коаліції провалилася не через ліві. “Все було гранично ясно: де є воля, там немає Вегнера”, – сказав Ледерер.

.

Читайте також:  Глава уряду Іспанії Санчес для переговорів у Києві

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я