188 афганців летять до Німеччини з обіцянкою прийняти їх у свої лави

9

Після приходу до влади талібів багато афганців бігли до Пакистану. Наразі їх масово депортують туди, але Німеччина хоче прийняти кілька сотень людей.

Біженці – 188 афганців летять до Німеччини з обіцянкою прийняти їх у свої лави

188 афганців відлетіли з Пакистану з обіцянкою прийняти їх у Німеччині. Про це німецькому агентству друку стало відомо із джерел у посольстві Німеччини у столиці Ісламабаді. Це перший чартерний рейс із Пакистану з великою кількістю афганців за останні десять місяців. За даними Міністерства закордонних справ, група складається з людей, які беруть участь у процедурах прийому особливо вразливих груп населення з Афганістану, таких як федеральна програма прийому або процедура залучення місцевих сил. Літак має приземлитися у Лейпцигу ввечері.

Уряд Німеччини нещодавно оголосив про свій намір захистити афганських біженців від масової депортації, що зараз відбувається з Пакистану, пообіцявши прийняти їх у Німеччині. На початку жовтня уряд Ісламабаду оголосив, що депортуватиме біженців без статусу резидента. За даними уряду, на той момент у країні проживало близько 4,4 мільйонів афганських біженців, 1,7 мільйона з яких не мали дійсних документів.

Програма прийому для вразливих груп населення

За даними німецького уряду, наприкінці листопада близько 11 500 осіб з Афганістану, прийнятих Німеччиною, чекали на депортацію до Німеччини. На той час близько 3 000 з них перебували в Пакистані, 300 – в Ірані та понад 8 000 – в Афганістані. З кінця червня до Німеччини приїхали 573 афганці.

З тих, хто має право на в'їзд у країну, 572 особи було прийнято в рамках Федеральної програми прийому. Особливо вразливі афганці можуть приїхати до Німеччини за Федеральною програмою прийому. Вона призначена для людей, які особливо вразливі через свою відданість справі захисту жінок і прав людини або роботи в галузі правосуддя, політики, ЗМІ, освіти, культури, спорту чи науки. Програма має забезпечити можливість прийому 1000 афганців на місяць.

Читайте також:  Заворушення у Парижі під час протесту проти пенсійної реформи

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я