“Deutschlandtrend”: більшість незадоволені федеральним урядом

15

Поганий табель для світлофора: 82 відсотки мешканців Німеччини незадоволені федеральним урядом. І репутація канцлера Шольца також падає.

Коаліція світлофорів – «Deutschlandtrend»: більшість незадоволені федеральним урядом

Згідно з останнім опитуванням, більшість жителів Німеччини незадоволені роботою федерального уряду. За даними опитування, проведеного інститутом вивчення громадської думки Infratest Dimap для телепрограми ARD «Deutschlandtrend», таку думку висловили 82 відсотки, що на 6 пунктів більше, ніж у листопаді.

За даними опитування, лише 17 відсотків задоволені урядом світлофору. Показники федерального канцлера Олафа Шольца трохи кращі. Його роботою задоволені 20 відсотків осіб, що, за даними, на 8 пунктів менше, ніж попереднього місяця. Проте майже кожен другий (48%) схвалює розсудливі дії канцлера.

ХДС/ХСС – 32 відсотки, AfD – 21 відсоток

Згідно з опитуванням, СДПН трохи втрачає позиції. Якби федеральні вибори відбулися у неділю, за цю партію проголосували б 14 відсотків виборців (-2). Зелені» набрали б 15 відсотків (+1), а ВДП не пройшла б у бундестаг із незмінними 4 відсотками. Найсильнішою силою в опитуванні є ХДС/ХСС, яка зросла на 2 пункти до 32 відсотків. За нею слідує AfD з 21 відсотком (-1). Ліва партія набирає лише 3 відсотки (-2).

Для проведення опитування інститут Infratest Dimap опитав понад 1300 виборців у Німеччині, які мають право голосу. Передвиборні опитування, як правило, завжди загрожують невизначеністю. Крім іншого, зниження лояльності до партій і все більш короткострокові рішення під час голосування ускладнюють інститути з вивчення громадської думки зважувати зібрані дані. У принципі, опитування відображають лише думку на момент їх проведення та не є прогнозом результату виборів.

Читайте також:  Візит Зеленського до Німеччини більше не секрет

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я