13 років після аварії у шахті: знайдено останки

65
Майже через 13 років після серйозної аварії на шахті в Новій Зеландії, в результаті якої загинули 29 людей, експертами знайдено людські останки в шахті Пайк Рівер на Південному острові. У листопаді 2010 року у вугільній шахті на північний схід від Греймуту відбулася серія сильних вибухів. Всі спроби дістатися шахтарів, що потрапили в пастку, не увінчалися успіхом. Це одна з найстрашніших аварій на шахтах у новітній історії тихоокеанської держави.

Точну причину так і не було з’ясовано, а шахту було опечатано. Тільки в 2018 році влада відновила розслідування і розпочала спроби витягти тіла загиблих. За допомогою експертів поліція пробурила у шахті глибокі отвори. Зображення з них показали можливі людські останки – у тому місці, де, ймовірно, в момент аварії працювали три шахтарі, заявив у п’ятницю представник поліції Дерріл Суїні.

Але два патологоанатоми, вивчивши кадри, сказали, що не можуть з упевненістю сказати, чи справді останки є частинами тіла. “Ми розуміємо, що це неймовірно важкий процес для сімей 29 чоловіків, які загинули в Пайк Рівер”, – сказав Суїні. У рамках поліцейського розслідування найближчими тижнями буде просвердлено ще три отвори.

Читайте також:  Слідами аварії поїзда в Індії: йде розслідування

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я