Звільнено 6 моряків із танкера “Monjasa Reformer”

24

Вони викрадені піратами біля берегів Західної Африки 25 березня.

 

Звільнено 6 моряків із танкера «Monjasa Reformer»

6 моряків, викрадених піратами з нафтового танкера біля берегів Західної Африки, було звільнено понад 5 тижнів. Данська нафтова та судноплавна компанія Monjasa, якій належить судно, підтвердила у понеділок, що всі 6 викрадених членів екіпажу тепер у безпеці. Усі вони перебувають у відносно хорошому стані здоров’я, сказав начальник Monjasa Андерс Остергаард, посилаючись на важкі обставини, в яких були члени екіпажу в останні тижні. Тепер їх буде повернуто до своїх країн.

Двоє литовців уже на шляху додому. Про це повідомили у понеділок у Вільнюсі Державна канцелярія балтійської країни ЄС та НАТО та створена урядом група з управління кризою.

Моряків було викрадено 25 березня під час нападу на їхнє судно під ліберійським прапором «Monjasa Reformer». Танкер для перевезення нафти та хімікатів завдовжки 135 метрів на той час знаходився на відстані близько 140 морських миль (260 кілометрів) на захід від порту Пуент-Нуар в Республіці Конго. Через 5 днів судно було виявлено біля узбережжя Сан-Томе і Прінсіпі. За словами Монжаса, пірати залишили на борту ще 10 членів екіпажу, а шістьох доставили на берег Нігерії. Про обставини їхнього звільнення не повідомляється.

Гвінейська затока біля узбережжя Західної Африки є одним із найнебезпечніших районів для торгових суден у всьому світі. Зокрема, води біля берегів Нігерії є одним із осередків пограбувань та викрадень піратами. Проте останнім часом кількість таких випадків значно скоротилася.

У понеділок Монжаса закликав до спільних міжнародних політичних дій щодо припинення подібних захоплень. Інакше піратство у Західній Африці продовжуватиметься, попередила компанія.

Читайте також:  200 тонн наркотиків вилучив Інтерпол у Латинській Америці

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я