Президент Мексики та Джо Байден обговорять тему міграції

16

11 травня буде скасовано суперечливу практику депортації – регламент Title 42.

 

Президент Мексики та Джо Байден обговорять тему міграції

Незадовго до закінчення терміну дії суворого положення про депортацію до США президент Джо Байден та мексиканський лідер Андрес Мануель Лопес Обрадор хочуть поговорити на тему міграції. Під час відеодзвінка цього вівторка вони також обговорять боротьбу з наркотиком фентанілом та економічну співпрацю між двома сусідніми країнами, оголосив Лопес Обрадор на своїй щоденній прес-конференції у понеділок.

11 травня буде скасовано суперечливу практику депортації, так званий регламент Title 42. Воно було введено в період правління екс-президента Дональда Трампа та сприяло швидкій відмові від мігрантів у зв’язку з пандемією. За Байдена це правило було спочатку збережено. У США є побоювання, що після скасування правила кількість мігрантів на південному кордоні може значно зрости.

У майбутньому уряд США хоче, щоб прохачі притулку реєструвалися у центрах у Гватемалі та Колумбії. Там їх перевірятимуть, чи мають вони шанси потрапити до країни, перш ніж вони вирушать у небезпечну подорож через Центральну Америку та Мексику.

Читайте також:  Кім Чен Ин віддає наказ про посилену підготовку до війни

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я