Південна Корея: Північна Корея запустила ракету

7

США направляють до Південної Кореї ще один атомний підводний човен. За кілька годин Північна Корея відповідає запуском ракети.

Конфлікти – Південна Корея: Північна Корея запустила ракету

За даними південнокорейських військових, Північна Корея знову запустила балістичну ракету, незважаючи на заборону ООН. За даними Генерального штабу в Сеулі, випробувальна ракета впала в море між Корейським півостровом та Японією, пролетівши близько 570 кілометрів. За повідомленнями південнокорейських телекомпаній, кількома годинами раніше в південнокорейському порту Пусан пришвартувався американський атомний підводний човен USS Missouri. Розгортання цих та інших систем озброєнь покликане служити стримуючим фактором для Північної Кореї.

Як повідомляється, військовіПівденної Кореї засікли запуск випробувальної ракети пізно ввечері в неділю (за місцевим часом) на околицях північнокорейської столиці Пхеньяну. Згідно з повідомленням, це була ракета малої дальності.

Генеральний штаб звинуватив Північну Корею у черговій провокації. Резолюції ООН забороняють самопроголошеній ядерній державі запускати і навіть зазнавати балістичних ракет будь-якої дальності. Залежно від конструкції, такі ракети можуть бути оснащені ядерною боєголовкою.

У зв'язку з посиленням напруженості у відносинах із Північною Кореєю США та їх союзник Південна Корея у квітні домовилися про зміцнення військової співпраці. Це також має містити більш помітне тимчасове розгортання стратегічних американських систем озброєнь, включаючи атомні підводні човни.

США та їхні країни-партнери – Південна Корея, Японія та Австралія – нещодавно ввели нові санкції проти Північної Кореї у зв'язку із запуском у листопаді її першого розвідувального супутника. Вони звинувачують Пхеньян у використанні технологій, які пов'язані з його програмою створення міжконтинентальних балістичних ракет. Після безпрецедентної серії ракетних випробувань минулого року Північна Корея, яка вважає США ворожою державою, цього року знову провела кілька випробувань ракет та керованих снарядів.

Читайте також:  Насильство на Близькому Сході продовжується на Великдень

Джерело: www.stern.de

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я