AfD вперше призначає лорда-мера

7

AfD вперше призначає лорда-мера

AfD святкує черговий політичний успіх. У Пріні, Саксонія, партія вперше виграла вибори мера. У другому турі голосування її кандидат Тім Лохнер здобув перемогу над конкурентами з ХДС та «Вільних виборців».

Кандидат від AfD незабаром займе місце у мерії міста Пірна, Саксонія. 53-річний Тім Лохнер переміг у другому турі голосування, набравши 38,5 відсотка голосів проти кандидатів від ХДС та «Вільних виборців» (FW), про що місто оголосило на своєму сайті. Лохнер є незалежним кандидатом, але виступав за AfD. Це перший випадок перемоги цієї партії на виборах мера у Німеччині.

У першому турі голосування 26 листопада жоден із п'яти кандидатів не набрав необхідної більшості голосів. У другому турі майстер-тесляр Лохнер боровся з політиком від ХДС Катрін Доллінгер-Кнут, яка отримала 31,4% голосів. Кандидат від ФВ Ральф Тіле отримав 30,1% голосів.

За даними міської влади, явка виборців становила 53,8 відсотка. У першому турі голосування своїм правом голосу скористалося лише 50,4 відсотка виборців, які мають право голосу. Попередній мер, незалежний Клаус-Петер Ханке, не став висувати свою кандидатуру в муніципалітеті з населенням близько 40 000 осіб, що неподалік кордону з Чехією.

Джерело: www.ntv.de

Читайте також:  Справа Халемби займає федеральний виконавчий комітет AfD

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я