Кандидат від AfD вперше перемагає на виборах мера

6

Новим мером невеликого саксонського містечка Пірна став представник AfD. У другому турі голосування переміг Тім Лохнер.

Кандидат від AfD вперше перемагає на виборах мера

Тім Лохнер став першим кандидатом від AfD, який переміг на виборах мера в Німеччині 53-річний кандидат виграв другий тур голосування у Пірні, Саксонія, у неділю у двох суперників від ХДС та «Вільних виборців», про що міська влада оголосила ввечері на своєму сайті.

Лохнер є незалежним кандидатом, але виступав за AfD. Згідно з попередніми результатами, він отримав близько 38,5% голосів. За ним слідують Катрін Доллінгер-Кнут (ХДС) з 31,4% та незалежний Ральф Тіле з 30,1%, який балотувався від партії «Вільні виборці». Лохнер та Тіле також були колишніми членами ХДС. За даними міської адміністрації, явка виборців становила 53,8 відсотка. Навіть у першому турі голосування вона була порівняно низькою – 50,4 відсотка.

Лохнер – тесляр та реставратор за фахом – вже домінував у першому турі голосування 26 листопада у місті з населенням близько 40 000 осіб. Він отримав трохи менше 33 відсотків голосів, випередивши Тіле (23,2 відсотка) та Доллінгера-Кнута (20,3 відсотка). Безпартійний кандидат Андре Лібшер (13,7%) та Ральф Ветциг (СДПН, за підтримки «зелених» / трохи менше 10%) не брали участь у другому турі голосування та підтримали кандидата від ХДС Доллінгера-батога.

До Пірна кандидати від AfD вже завоювали дві важливі місцеві політичні посади в Німеччині. У червні AfD вперше виграла вибори до районної ради – з Робертом Зессельманом у районі Зоннеберг у Тюрінгії. У серпні цього року Ханнес Лот став першим мером німецького муніципалітету, обраним на загальнонаціональному рівні – у Рагун-Есниці (Саксонія-Анхальт).

Читайте також:  Мер Баден-Бадена хоче спілкуватися з людьми безпосередньо

Джерело: www.stern.de

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я