Зеленський їде на саміт G7 до Японії

41

Насправді передбачалося, що президент України приєднається до переговорів щодо відеозв’язку. Наразі ЗМІ повідомляють, що він буде присутній на саміті особисто.

 

Зеленський їде на саміт G7 до Японії

Зеленський їде на саміт G7: За повідомленнями ЗМІ, президент України збирається здійснити несподівану поїздку на саміт G7 до Японії. Декілька американських ЗМІ, включаючи New York Times, повідомили сьогодні з посиланням на неназвані офіційні джерела, що Зеленський, як очікується, особисто візьме участь у нарадах семи провідних демократичних індустріальних країн у Хіросімі у ці вихідні.

Спочатку говорилося, що український президент буде присутній там із відеозв’язку. Financial Times» написала, що Зеленський особисто буде присутній на консультаціях G7 у неділю. Офіційного підтвердження цього спочатку не було.

Агресивна війна Росії проти України є однією з головних тем зустрічі у Хіросімі. До групи G7 входять США, Японія, Німеччина, Великобританія, Франція, Італія та Канада, а також представники Європейського Союзу.

За останні кілька днів Зеленський вже проїхав через кілька країн «Великої сімки» та звернувся до партнерів за подальшою підтримкою під час візитів до Риму, Берліна, Парижа та Лондона.

У зв’язку з війною поїздки президента України пов’язані з високим рівнем ризику та величезними зусиллями щодо забезпечення безпеки. Це ще раз стосується тривалої поїздки через півсвіту, наприклад, до Японії. Тому його поява на саміті «Великої сімки» матиме особливе значення. Ймовірно, він спробує заручитися додатковою підтримкою для своєї країни.

Читайте також:  Пісторіус: "танкова коаліція" відверто буксує

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я