Шольц зустрівся в Японії з Кісідою

10

Федеральний канцлер зустрівся із прем’єр-міністром Японії. Заплановані переговори з президентом Бразилії Лулою да Сілвою та прем’єр-міністром Австралії Албанезе.

 

Шольц зустрівся в Японії з Кісідою

Шольц зустрівся в Японії з Кисидою: Безпосередньо перед початком саміту G7 у Хіросімі, Японія, канцлер Німеччини Олаф Шольц (СДПН) зустрівся з прем’єр-міністром Японії.

Зустріч відбулася вранці у готелі саміту Grand Prince на острові Удзіна на околиці мегаполісу. На початку триденного саміту лідери провідних демократичних економічних держав відвідали Парк світу у центрі міста, щоб вшанувати пам’ять сотень тисяч жертв першого атомного бомбардування.

Вранці 6 серпня 1945 року бомба знищила 80% Хіросіми. За оцінками, понад 70 000 людей було вбито одним махом, а десятки тисяч померли через тижні, місяці та роки. Хіросіма – це «нагадування про те, що ми несемо відповідальність за мир та безпеку в усьому світі», – сказав Шольц у четвер після свого прибуття.

У кулуарах саміту канцлер проведе подальші двосторонні переговори. У суботу він зустрінеться з президентом Бразилії Луїсом Інасіу Лула да Сілва та прем’єр-міністром Австралії Ентоні Албанезом. Ці двоє входять до дев’яти гостей, запрошених на саміт.

Обговорення

Читайте також:  Державний переворот у Німеччині: що відомо?

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я