Користувачі Tiktok подали позов проти заборони в Монтані

12
Користувачі Tiktok подали позов: Всього через кілька годин після того, як штат Монтана заборонив розроблений у Китаї відео додаток Tiktok, п’ять користувачів з цього штату США подали позов. заборонити Wall Street Journal через його власність або ідеї, які він публікує», – йдеться у скарзі, поданій до федерального суду в Міссулі в середу ввечері.

У ній говориться, що штат перевищує свої повноваження, коли запроваджує таку заборону на підставі національної безпеки чи зовнішньої політики. Монтана також не повинна забороняти цілу платформу лише тому, що штат вважає деякі висловлювання, зроблені на ній, захищені свободою слова, небезпечними.

Штраф 10 000 доларів

Tiktok є частиною інтернет-компанії Bytedance, яка виникла у Китаї та перебуває під сильним політичним тиском у США. Адміністрація президента Джо Байдена заборонила використання цієї програми на мобільних телефонах своїх співробітників. Вже кілька місяців ведеться розслідування, яке може призвести до загальнонаціональної заборони Tiktok, якщо не станеться змін власника. Причиною стало побоювання, що китайська влада та спецслужби можуть використовувати Tiktok для збору інформації про американців і надання на них політичного впливу.

У середу Монтана стала першим штатом США, який заборонив відеододаток, який також все частіше розглядається як загроза безпеці за межами Америки – наприклад, у ЄС. Закон, підписаний губернатором штату Грегом Джанфорте, забороняє платформам завантаження пропонувати цю програму з 1 січня 2024 року.

Опозиція в суді може затримати набрання чинності законом. Користувачів не каратимуть за збереження та використання програми на своїх пристроях. Однак у цьому випадку Tiktok більше не зможе вести комерційну діяльність у північно-західному штаті. За кожен день, протягом якого програма залишатиметься доступною, оператори магазинів додатків та компанія Tiktok повинні будуть заплатити штраф у розмірі 10 000 доларів.

Читайте також:  22 дитини загинули від вибухового пристрою

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я