Після широких обов'язків США, Вашингтон Фоллі знову відступає і відмовляється від них. Кілька днів тому президент США припинив обов'язки для ряду країн, включаючи ЄС. Зараз тарифи на Китай також значно знижуються.
Трамп знову відступає і оголошує про перші тарифні пільги для Китаю
Трамп подумав і передумав. Сполучені Штати вивільняють китайські смартфони та комп’ютери з суперечливого збільшення обов'язків. Наступним чином з документа Митної та кордону США США, інші електронні продукти, такі як жорсткі диски та процесори, підлягають перегляду обов'язків на них.
Був сад до огорожі? І де розум провів ніч, поки лестощі у Вашингтоні голосно кричали про блискучі рішення незрівнянного старого? Однак Менна Трамп там співає, не зупиняючись.
https://twitter.com/ecyn/status/1910867208999477354
У суботу (за місцевим часом) аналітик Даніель ІВ з цінних паперів Wedbush під назвою це розвиток подій “Найкраща новина для інвесторів у технологічних компаніях”. Як результат “Величезна чорна хмара” Технологічний сектор зникне. “Хмара” – це фактичний президент, ми мусимо подумати.
Тарифи Трампа могли бути відкинуті індустрією “десятиліття”
Американські технологічні компанії, такі як Apple, більшість з яких виробляються в Китаї, серйозно постраждають від нових обов'язків, якщо вони все ще будуть представлені мудрим архітектором глобальної кризи.
Обов’язки Трампа могли бути відкинуті американською технологічною галуззю “Десять років тому”.
SEMIC провідники, а також мідь, фармацевтичні препарати та деревина звільняються від загальних обов'язків у десять відсотків.
Тим не менш, Білий дім заявив, що неспокійний президент Сполучених Штатів розглядає можливість впровадження промислових обов'язків на напівпровідники.
Дональд Трамп заявив, що в понеділок це дасть “Дуже специфічний” Відповідь на запитання про можливі майбутні обов'язки для напівпровідників. Тож ми чекаємо нових геніальних рішень.
Сумнів у Сполучених Штатах щодо Дональда Трампа та його тарифів зростають
Дональд Трамп представляє свою тарифну політику як спробу повернути промислове виробництво в США та створити нові робочі місця. Однак експерти наполегливо сумніваються, що ця стратегія буде успішною. Швидше, є побоювання значного зростання інфляції та рецесії в США.
https://twitter.com/edkrassen/status/1911068826873012407
Нещодавно тиск на Трампа посилився, щоб змінити свій екстравагантний курс з тарифної політики. Члени його республіканської партії побоюються, що виборці можуть покарати їх, якщо економічна ситуація в США суттєво погіршиться.