Зростання популярності AfD: ХДС звинувачує коаліцію

17

Чому зараз все більше людей переходять на бік AfD? Генеральний секретар ХДС Маріо Чая вважає, що це пов’язано із падінням довіри до демократії, спричиненим «політикою хаосу без керівництва».

 

Зростання популярності AfD: ХДС звинувачує коаліцію

Генеральний секретар ХДС Маріо Чая пояснив зростання голосів AfD невпевненістю, спричиненою політикою світлофорної коаліції. Зростання популярності AfD: «Але, звичайно, ми маємо також самокритично запитати себе, чому ці розчаровані люди звертаються до крайніх політичних позицій», – сказав опозиційний політик газет Funke Mediengruppe.

“Ми з великою тривогою спостерігаємо за зростанням схвалення AfD у поточних опитуваннях громадської думки”, – сказав Чая. За його словами, по всій країні завжди був потенціал ультраправих виборців.

Ми не можемо досягти цього жорсткого ядра, але це і не є нашою метою». Але серед тих, хто віддає перевагу AfD в даний час, є багато людей, які просто розчаровані, які все більше втрачають довіру до демократії та її інститутів». Це пов’язано «насамперед із великою невизначеністю, спричиненою хаотичною політикою світлофора без керівництва, чи то в галузі опалення, охорони здоров’я чи імміграції».

Куди веде політика “зелених”, заснована на псевдоцінностях

Лідер AfD Тіно Крупалла оцінив результати опитування як підтвердження правильності курсу своєї партії і особливо наголосив на чіткому розмежуванні із «зеленими». «Громадяни бачать, куди веде політика «зелених», яка ґрунтується на псевдоцінностях. А саме до економічної війни, інфляції та деіндустріалізації», – сказав він в інтерв’ю газеті Funke.

Згідно з опитуванням, «Альтернатива для Німеччини» зрівнялася із СДПН, ставши другою за силою політичною силою поряд із соціал-демократами. У новому опитуванні ARD «Deutschlandtrend» АфД набирає два відсоткові пункти і досягає 18%. В опитуванні Infratest dimap СДПН втрачає один відсотковий пункт і становить 18 % – порівняно з опитуванням на початку травня. ХДС/ХСС залишається, безумовно, найсильнішою силою з 29 %(-1).

Читайте також:  Кремль заперечує наявність у Путіна проблем із серцем

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я