Затримано члена парламенту на демонстрації в Лейпцигу

19

Поліцейський звинувачує політика Лівої партії Юліану Нагель у нападі на нього. Нагель однозначно заперечує це і зі свого боку критикує дії поліції.

 

На демонстрації у Лейпцигу затримано члена парламенту

Під час демонстрації у Лейпцигу у четвер увечері поліція затримала Юліану Нагель, члена парламенту Саксонії від Лівої партії. Затримано члена парламенту, поліція Саксонії оголосила про це у Твіттері: «Пред’явлено звинувачення в порушенні офіційного акту. Точні обставини наразі з’ясовуються». Представник поліції повідомив виданню Deutsche Presse-Agentur, що не йдеться про арешт. Нагель “стала частиною поліцейської акції”.

Звинувачення у нападі на поліцейських перебуває на розгляді.

Нагель, яка також є членом міської ради Лейпцига та зареєструвала демонстрацію з нагоди Дня захисту дітей, пізніше увечері висловила свою думку у відеозаписі, поширеному через Twitter. Вона сказала, що спостерігала за заходом, під час якого поліція встановила особи двох людей. «Я стояла там, поліцейський спочатку ображав чи обзивав мене. Потім він відштовхнув мене з дороги. Потім він згадав, що я напала на нього».

За її словами, на неї одягли наручники та грубо потягли до поліцейської машини. «У поліцейській машині мені також сказали, що офіцерам начхати на те, що я член парламенту». Тоді її адвокат зателефонував і вказав поліції, “що вони не можуть так діяти”, – сказала Нагель. Зрештою її відпустили після того, як було встановлено її особу.

Читайте також:  "Ініціатива Zusammenrücken" - притулок правих екстремістів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я