Зробити суднобудування сильним разом із Фінляндією

26

Швезіг працює над розширенням відносин із країнами Балтійського моря.

 

Швезіг: Зробити суднобудування сильним разом із Фінляндією

Міністр-президент землі Мекленбург-Передня Померанія Мануела Швезіг (СДПН) наголосила на важливості суднобудування для федеральної землі. З нагоди відвідування верфі Meyer у Турку, Фінляндія, у понеділок вона розповіла про ключову технологію. «Конкуренція в Азії є дуже жорсткою. Ось чому важливо зробити суднобудування сильним разом із нашими партнерами у Фінляндії».

Швезіг пояснила, що верф, яка спеціалізується на будівництві круїзних суден, використовує рухові установки з верфі Neptun у Ростоку. За даними Державної канцелярії Шверіна, наразі в Турку будується найбільше круїзне судно у світі. Розміщення суден у Фінляндії та МВ взаємно вигідне один одному, наголосив Швезіг. Верфь Neptun є частиною групи верфей Meyer в Нижній Саксонії. Турку – партнерський регіон Мекленбург-Передня Померанія.

Співпраця з Фінляндією активізується

Швезіг працює над розширенням відносин із країнами Балтійського моря. Лише у квітні глава уряду, яку давно критикують за проросійську позицію, відвідала Литву і, за її словами, домовилася про тіснішу співпрацю в галузі безпеки, енергетики та захисту клімату.

Швезіг також хоче активізувати співпрацю з Фінляндією, особливо в енергетичному секторі, і перед від’їздом торкнулася теми зеленого водню. Візит триватиме до середи. До складу делегації з Мекленбурга-Передньої Померанії у складі 30 осіб входить міністр науки та Європи Беттіна Мартін (СДПН), а також представники компаній, Торгово-промислової палати та асоціації підприємців.

Читайте також:  145 затримано, порушено 350 справ

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я