Висловлювання Вінклера про Зеленського викликали реакцію

46

Вінклер назвав Зеленського «колишнім українським актором» у пості у Instagram у неділю.

 

Висловлювання Вінклера про Зеленського викликали реакцію

Після зневажливих висловлювань віце-президента DFB Германа Вінклера про главу української держави Володимира Зеленського колишній уповноважений федерального уряду зі Східної Європи закликає до наслідків для найвищого футбольного чиновника. “DFB не завадило б прояснити ситуацію”, – сказав Марко Вандервіц, член парламенту ХДС з Хемніца, в інтерв’ю Der Spiegel у понеділок. Вінклер назвав Зеленського «колишнім українським актором» у пості в Instagram у неділю, не згадуючи імені українського президента.

Глава DFB Бернд Нойєндорф різко засудив заяви Вінклера і оголосив про подальші переговори з цього питання на зустрічі з президентами регіональних та державних асоціацій у середу. У понеділок Вінклер оголосив у Facebook, що більше не писатиме запис подібним чином. «Я перепрошую за це, а також за викликане роздратування», – написав колишній політик ХДС.

Вінклер засуджує Путіна, але із Зеленським не згоден

Його колишній колега по партії Вандервіц нагадав, що у 2016 році, будучи євродепутатом від ХДС у Саксонії, Вінклер виступав за коаліцію з правопопулістською AfD на державному та федеральному рівні. «Тому сьогодні в картину вписується те, що коли пан Чупалла йде з подарунками до російського посольства, а його війська завжди на службі у Путіна, він ображає українського президента та його хоробрий народ», – сказав Вандервіц. Він мав на увазі візит лідера AfD Тіно Хрупалла до російського посольства у Берліні минулого тижня.

У понеділок 60-річний Вінклер вибачився на Facebook, написавши: «Заганяти мене через це в «кут Путіна-вершителя» я рішуче відмовляюся». Він засудив агресію президента Росії Володимира Путіна, але особисто не погоджується з усім, що зробив Зеленський.

Читайте також:  Число відмов від військової служби з міркувань совісті збільшилося в 5 разів

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я