ЗМІ Росії: Україна готує ядерний удар

59

Причому вдарити вона нібито має власну територію.

Ядерний удар.

Ядерний удар по Україні задумав завдати уряду Володимира Зеленського. Саме таку інформацію надають російські ЗМІ.

Про це написали одразу кілька проросійських ЗМІ. Серед них — «Російська Газета» та «Царгород». Проте спочатку відомості з’явились в інформаційному агентстві «РІА Новини».

Конкретних джерел агенція не називає. За інформацією журналістів, дані отримані з різних країн, у тому числі України. Йдеться про тактичний заряд або «брудну бомбу».

Ядерний удар: подробиці, яких немає

На думку російських ЗМІ, метою такого радикального заходу є «компрометація Росії». Нібито після цього міжнародна спільнота «відвернеться від країни», а санкції будуть набагато жорсткішими. Те, де саме цю зброю застосують, поки що залишається таємницею.

Російські ЗМІ повідомляють, що Україна застосує ядерний удар своєю територією.  Фото: Kilian Karger / unsplash.com

Дісталося і західним країнам. У допомозі Україні російські журналісти звинувачують владу Великобританії. Начебто ця держава готова надати компоненти для ядерного заряду. Жодних конкретних доказів цьому представники ЗМІ не надають. Також РІА «Новости» повідомляє, що міністр оборони Росії Сергій Шойгу попередив про «провокацію з брудною бомбою» турецького колегу.

РІА Новини – один із головних «рупорів Кремля» в російськомовному інтернеті. Частина експертів вважають, що подібне повідомлення не дуже хороший знак. Можливо, Росія справді готова застосувати тактичний ядерний заряд територією України.

Ядерний удар та його реальність

Можливість застосування ядерного заряду щодо супротивника з боку Росії обговорюють не перший місяць. Кремль зазнає поразки на полі бою, і нещодавно посилив обстріл громадянської інфраструктури України. Крім того, проросійські сили зараз евакуювали людей із лівого берега Дніпра на Херсонщині.

Найімовірнішим є знищення Каховської ГЕС та затоплення залишеної території. Однак удар тактичною ядерною зброєю «малоймовірний, але не виключений».

НАТО та ЄС пообіцяли Росії «гідну відповідь». За словами керівника зовнішньої політики Євросоюзу, відповідь не буде ядерною, «але стане настільки потужною, що російська армія буде знищена».

Читайте також:  Війна в Україні 27 січня

Додатковим фактором є те, що тактична ядерна зброя може нести заряд системи “Калібр” або “Іскандер”. Відстежити їх до пострілу неможливо.

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я