Зірки Голлівуду написали відкритого листа Байдену

15

У відкритому листі до президента США вони закликають його до деескалації та припинення вогню в Ізраїлі та Газі.

Зірки Голлівуду написали відкритого листа Байдену

Зірки Голлівуду написали відкритого листа Байдену

Зірки Голлівуду – група з 55 артистів та представників індустрії розваг – підписали відкритий лист до президента США Джо Байдена. Як повідомляє Variety, серед іншого вони закликають Байдена домагатися припинення вогню у секторі Газа та Ізраїлі. Серед тих, хто підписав лист, – такі відомі особи, як лауреати премії «Оскар» Хоакін Фенікс, Махершала Алі, Сьюзан Сарандон та Кейт Бланшетт. Під зверненням підписалися також такі знаменитості, як актриса Крістен Стюарт, музикант Різ Ахмед, комік Рамі Юссеф та ведучий Джон Стюарт.

У зверненні йдеться: «Ми просимо Вас як президента США закликати до негайної деескалації та припинення вогню в Газі та Ізраїлі до того, як загине ще одна людина». За останні півтора тижні було вбито понад 5000 осіб – число, яке, як відомо кожній розсудливій людині, є катастрофічним. Ми вважаємо, що будь-яке життя священне, незалежно від віри чи етнічної приналежності, і засуджуємо вбивства мирних палестинців та ізраїльтян».

Гуманітарна ситуація жахлива

Свою думку у заяві висловив і представник ЮНІСЕФ Джеймс Елдер. За його словами, після кількох днів авіаударів та порушення всіх шляхів постачання діти та сім’ї в Газі практично позбавлені їжі, води, електрики, медикаментів та безпечного доступу до лікарень. Згідно з доповіддю, гуманітарна ситуація досягла смертельного мінімуму і всі повідомлення вказують на продовження атак. Милосердя та міжнародне право мають бути понад усе.

Після терористичної атаки ХАМАС на ізраїльських громадян, внаслідок якої понад 1400 людей загинули, понад 4000 отримали поранення та близько 200 було викрадено, ізраїльські збройні сили вже кілька днів завдають масованих авіаударів за позиціями ХАМАС по всьому сектору Гази. Це неодноразово призводить до жертв серед мирного населення, у тому числі й тому, що, на думку спостерігачів, ХАМАС використовує цивільне населення як щит і, крім іншого, інколи активно перешкоджає евакуації на південь сектору Гази, яку потребує Ізраїль.

Читайте також:  Розвиток ситуації навколо Імрана Хана

Ізраїль герметично закрив сектор Газа, який перебуває під управлінням ХАМАС, за кілька годин після теракту. Лише з раннього ранку суботи через прикордонний перехід з Єгиптом до мешканців сектору Газа почали надходити вантажі допомоги. Ізраїль оголосив про намір повністю знищити ХАМАС військовим шляхом. Зважаючи на все, наземний наступ неминучий.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я