Журналіст запитав Моді і зазнав цькування в мережі

15

Індія вважається найбільшою демократією у світі, але за уряду Моді вона падає у рейтингу. Критично налаштований американський репортер тепер стикається з ненавистю у мережі.

 

Журналіст запитав Моді і зазнав цькування в мережі

Асоціація журналістів Білого дому підтримала журналіста, який став жертвою ненависті в Інтернеті після того, як запитав прем’єр-міністра Індії Нарендре Моді. «У демократичному суспільстві журналісти не повинні ставати мішенню лише за те, що вони виконують свою роботу та ставлять питання, які необхідно поставити», – заявила Асоціація кореспондентів Білого дому (WHCA), об’єднання журналістів, які висвітлюють роботу Білого дому.

Минулого тижня Моді був прийнятий президентом США Джо Байденом як державний гість у Білому домі. Під час зустрічі з пресою журналістка Wall Street Jounal Сабріна Сіддікі запитала Моді, які заходи він вживає для захисту меншин та збереження свободи слова. Моді відповів, що в Індії немає місця для дискримінації, і захистив свій уряд. Прем’єр-міністр рідко спілкується із представниками ЗМІ. Те, що він відповідає на запитання на прес-конференції, майже ніколи не відбувається.

Моді, представник індуїстської націоналістичної партії BJP є прем’єр-міністром країни з 2014 року. За час його перебування на цій посаді Індія опустилася на кілька місць у рейтингах демократії та свободи преси. Критики скаржаться, що релігійні меншини зазнають дискримінації в країні, де більшість становлять індуси, і що прем’єр-міністр підриває демократію.

Після прес-конференції журналістка Сіддікі зазнала запеклих нападок в Інтернеті з боку прихильників Моді та його партії. Її мотиви, релігія та походження ставляться під сумнів, заявили у ВДКП. “Це не прийнятно”. Білий дім також засудив переслідування жінок-журналістів у цьому контексті. Газета Wall Street Journal заявила, що Сіддікі була «шановним журналістом, відомим своєю чесністю та неупередженим висвітленням подій».

Читайте також:  США: торнадо обрушилися на Оклахому

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я