Президент Бразилії Лула та СДПН співпрацюватимуть

21

Демократичні цінності, боротьба з правими та кліматична криза: ось деякі з тем, за якими соціал-демократи Німеччини та ПТ Лули планують регулярно обмінюватися думками.

 

Президент Бразилії Лула та СДПН співпрацюватимуть

Президент Бразилії Лула та СДПН співпрацюватимуть: Бразильська партія трудящих ПТ глави держави Луїса Інасіу Лули да Сілви та СДПН уклали угоду. Про це йдеться у протоколі про співпрацю, отриманому Deutsche Presse-Agentur. Він підписаний президентом ПТ Глейзі Хоффманном та головою СДПН Ларсом Клінгбайлем. Раніше «Tagesspiegel» вже повідомляв про партнерську угоду. Згідно з угодою, обидві сторони домовилися про «захист демократичних цінностей, боротьбу з вкрай правими та їх методами, а також про спільне будівництво та захист двостороннього світопорядку» як пріоритетні теми для співпраці. Крім того, сюди ж включено «зміцнення миру та захист клімату, а також відданість світовій економіці, орієнтованій на сталий розвиток».

Для регулярного обміну думками передбачається проведення щорічних переговорів на найвищому партійному рівні та участь у процесах планування. Лідер СДПН Клінгбайль відвідав Бразилію у серпні. Тоді він сподівався укласти новий «зелений» пакт з найбільшою країною Латинської Америки, про що він розповів агентству dpa. Було також вирішено налагодити партійний діалог між ПТ та СДПН.

«Інші держави, такі як Китай та Росія, вже багато років інвестують у тісні стосунки з Бразилією», – цитує Клінгбайля газета Tagesspiegel. На цьому фоні інтенсивний діалог із бразильськими партнерами також має сенс, сказав Клінгбайль. У центрі співробітництва мають бути спільні інтереси, а також просування власної точки зору на складні питання, такі як засудження агресивної війни Росії проти України, яка суперечить міжнародному праву.

Президент Бразилії Лула розкритикував висловлювання про війну в Україні. Наприклад, під час візиту до Китаю він сказав: «США мають припинити пропагувати війну та почати говорити про світ. ЄС має почати говорити про світ».

Читайте також:  Світлофор узгоджує деталі імміграції кваліфікованої робочої сили

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я