Тайм-аут Бориса Пальмера закінчується 3 липня

12

На один місяць мер Тюбінгена взяв перерву в роботі, щоб розібратися зі скандалом, пов’язаним із вживанням слова на літеру «Н». З наступного тижня Палмер знову з’явиться на публіці.

 

Тайм-аут Бориса Пальмера закінчується 3 липня

Через місяць після початку своєї відпустки мер Тюбінгена Борис Пальмер повернеться до мерії у понеділок. “Тайм-аут Бориса Пальмера закінчується з настанням липня”, – повідомила прес-секретар міської адміністрації. Першого дня після відпустки стане найближча субота. Палмер повернеться до своїх звичайних обов’язків у мерії.

Однак Палмер з’явиться на публіці як лорд-мер раніше. «Він відновить індивідуальні прийоми вже у п’ятницю, 30 червня», – Сказала прес-секретар. Наприклад, очікується, що Палмер візьме участь у відкритті Літнього фестивалю в Тюбінгені на фестивальній площі в п’ятницю ввечері – і може безпосередньо показати, наскільки добре він відновився за час своєї відпустки. як у попередні роки», згідно із запрошенням на фестиваль.

Скандал на задвірках конференції з міграції

1 червня мер Тюбінгена взяв чотиритижневу перерву. Причиною став скандал навколо заяв, зроблених Палмером наприкінці квітня на конференції з міграції у Франкфурті-на-Майні. Там у нього відбулася сутичка з групою протестувальників через вживання ним слова на літеру «Н». Протестувальники зустріли його криками «Геть нацистів».

Тоді він сказав: Це не що інше, як єврейська зірка. І це тому, що я використав слово, на яке ви, хлопці, вішаєте все інше. Якщо ти вимовляєш неправильне слово, то ти нацист». Слово на літеру “Н” зараз використовується для позначення расистського терміна, який раніше використовувався в Німеччині для опису чорношкірих людей.

Колеги-активісти також різко критикували Палмера за його вибір слів у Франкфурті-на-Майні. Після загострення ситуації він вийшов зі складу Партії зелених. До цього його членство у партії було припинено через інший скандал.

Читайте також:  AfD розкритикувала ЄС на мітингу у Магдебурзі

Він знову у русі

На Facebook Палмер вже у понеділок прозвітував першим постом – очевидно, у гарному настрої. На платформі Палмер поділився новою фотографією профілю, на якій він зображений усміхненим з повною бородою, у сонцезахисних окулярах та капелюсі. До фотографії він написав: “Гарний час”. Через кілька годин після публікації понад 1000 осіб вже відзначили цю посаду знаком «Подобається».

Учора Палмер вперше розповів про подробиці своєї відпустки: «Я набрався сил, провів багато хороших розмов і використав цей час для роздумів», – сказав Палмер, згідно із заявою міста. Він не схотів повідомляти подальші подробиці. “Одним із результатів стало також переконання, що зараз не варто докладно обговорювати це на публіці”, – сказав Палмер. Єдине, що важливо, сказав він, це те, що його відпочинок приніс свої плоди. “І найкраще це буде видно за майбутніми результатами спільної роботи в мерії Тюбінгена”.

«Упокоритися з часткою деструктивних зв’язків»

Перед початком творчої відпустки він заявив, що розглядатиме цей місяць як завдання – і послався на особисту заяву, яку він опублікував на початку травня після вигуку. У ньому Палмер написав, що під час відпустки він «спробує опрацювати свою роль у цих дедалі більше руйнівних зв’язках».

За його словами, оскільки він як і раніше піддаватиметься нападкам, подібним до тих, що сталися у Франкфурті-на-Майні, йому нічого не залишається, як спробувати змінити себе. «Поки я не впевнений, що опанував нові механізми самоконтролю, які захистять мене від повторення, я уникатиму будь-яких зіткнень з очевидним потенціалом ескалації шляхом утримання», – Написав Палмер далі.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я