Жодних мук: три простих способи відмити мікрохвильову піч

60

Думка про те, щоб довго і вперто терти стінки мікрохвильової печі, віддираючи присохлі залишки їжі, приносить тільки біль. Але все може бути не таке трагічно.

Портал Burninghut розповів, як відмити мікрохвильову піч від висохлого бруду і позбутися неприємного запаху за допомогою простих засобів, які зазвичай є в будь-якій квартирі.

1. За допомогою води

Цей спосіб підходить для невеликих забруднень. Потрібно налити в воду, що підходить для мікрохвильової печі, і нагрівати на максимальній потужності 10-15 хвилин. Потім не відкривайте мікрохвильову піч кілька хвилин. За цей час пара розм’якшить присохлий бруд. Після відкриття мікрохвильової печі, акуратно дістати миску з водою і протерти стінки чистою губкою.

2. За допомогою лимону

Цей спосіб допоможе прибрати не тільки бруд, а й неприємний запах. Знадобиться півлітра води, один лимон і відповідна для мікрохвильової печі миска. Потрібно нарізати лимон на скибочки, видавити сік та залити все водою. Нагрівати на максимальній потужності 10–15 хвилин, а потім не відкривати дверцята мікрохвильової печі кілька хвилин. Потім акуратно витягнути миску та протерти стінки чистою губкою.

3. За допомогою засобу для миття посуду

Цей спосіб підійде для застарілого, намертво висохлого бруду. Потрібно розбавити будь-який засіб для миття посуду невеликою кількістю води. Рідина, що вийшла, обробити стінки мікрохвильової печі. Залишити відмокати мінімум на годину. Потім ретельно змити бруд та залишки засобу. Якщо мікрохвильову піч не вдалося відмити з першого разу, можна повторити процедуру заново. Не варто використовувати жорсткі металеві щітки – вони можуть подряпати поверхню.

Що робити, щоб мікрохвильова піч залишалася чистою

1. Розморожувати продукти у глибоких мисках. Так сік не тектиме на скляний піддон.

2. Під час розігріву накривати їжу. Для цього можна використовувати спеціальний пластиковий ковпак або перевернуту миску зі скла чи пластику.

3. Протирати стінки після використання. Будь-який бруд легше видалити відразу, поки він не встиг присохнути.

Читайте також:  Рак шийки матки

.

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я