Ремонт танків Leopard займе рік

27

Німецький виробник озброєнь Rheinmetall зазначив, що постачання відремонтованих бойових танків Leopard зі своїх запасів в Україну займе деякий час.

«Навіть якщо завтра буде ухвалено рішення, яке дозволить нам відправити танки Leopard до Києва, постачання займуть до початку наступного року», – сказав генеральний директор Армін Паппергер газеті Bild am Sonntag.

Rheinmetall має в своєму розпорядженні 22 машини Leopard 2 і 88 старіших Leopard 1, повідомляє газета з посиланням на Papperger. Керівник Rheinmetall сказав, що ремонт списаних основних бойових танків займе “трохи менше року”. «Машини не лише перефарбовують, а й переробляють для використання у воєнний час. Їх повністю розбирають, а потім збирають наново». Він сказав, що Rheinmetall не може ремонтувати танки без контракту, оскільки вартість ремонту становитиме кілька сотень мільйонів євро. “Rheinmetall не може попередньо фінансувати це”, – сказав Паппергер.

Тиск на уряд Німеччини щодо постачання бойових танків Leopard в Україну нещодавно ще більше посилився. У середу Польща заявила про свою готовність надати Україні основні бойові танки Leopard 2 для оборонної кампанії проти Росії разом із партнерами Альянсу. Фінляндія висловила обережну готовність до постачання у четвер. Німеччина відіграє ключову роль у дебатах, тому що танки були розроблені у Німеччині. Як правило, передача озброєнь німецького виробництва третім особам має бути схвалена.

Читайте також:  Хамський твіт німецького МЗС обурив Африканський союз

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я